اخبار اخبار

10:43
20 خرداد 1398

رونمایی مجازی از نسخه صوتی کتاب «آخرین نشان مردی»

نسخه صوتی کتاب «آخرین نشان مردی» که به تازگی با گویندگی میرطاهر مظلومی صوتی شده بود، در کتابخوان سوره مهر رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، نسخه صوتی کتاب «آخرین نشان مردی» علاوه بر کتابخوان اختصاصی سوره مهر به آدرس (www.sooremehr.ir ) در سایت‌های بیپ تونز، نوار، کتابراه، طاقچه و آوانامه قابل دریافت است.

کتاب «آخرین نشان مردی»؛ داستان دانشجویی خوش ذوق است که مشغول نگارش پایان‌نامه دانشجویی است که وقایع اطراف بر نگارش پایان‌نامه تاثیراتی به همراه دارد. نگارش پایان نامه تحت‌تاثیر وقایع و رخدادهای گوناگون اطراف قرار می‌گیرد و به تبع آن پیش می‌رود.

در این کتاب وقایع و موقعیت‌های طنز آمیز دوره دانشجویی با زبان فارسی معیار و قلم طنزآمیز مهرداد صدقی به رشته تحریر درآمده که برای افرادی که دوره دانشجویی را تجربه کرده‌اند یادآور خاطرات و برای افرادی که ذهنیتی از فضای دانشجویی ندارند می‌تواند جذاب باشد.

صدقی درباره نگارش این اثر و چگونگی خلق آن گفت: این کتاب در دوره‌ای که مشغول نگارش پایان‌نامه دکترا بودم نوشته شد و دقیقا با تحویل آن به اتمام رسید. البته اتفاقات و فضاهای موجود در کتاب ساختگی است و اتفاقات قصه ساخته و پرداخته شده و هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.

وی ادامه داد: این کتاب مجموعه داستان‌های طنزی است که با شخصیت‌های ثابت و رویدادهای متوع طنزآمیز خلق شده است. همچنین در نگارش تمام بخش‌های این اثر سعی کردم احساس آرامش و حس خوب زندگی را به مخاطبان انتقال بدهم که با اتمام این کتاب در مخاطب همراه با لبخند، یک آرامش روحی و ذهنی ایجاد شود.

گفتنی است از مهرداد صدقی تاکنون کتاب‌های «آب نبات هل دار»، «آبنبات دارچینی» و «نقطه ته خط» از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

برای دریافت نسخه صوتی این کتاب اینجا کلیک کنید.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن