اخبار اخبار

16:47
30 اردیبهشت 1398

کودکان کتاب (آن آقای مهربان) را بخوانند

کتاب (آن آقای مهربان) همزمان با در پیش بودن خجسته میلاد باسعادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع) به کودکان گرامی معرفی می شود.

به گزارش پایگاه خبری مهر، (آن آقای مهربان) از مجموعه یک کار خوب به قلم محمود پوروهاب است که براساس سیره زندگی امام حسن مجتبی(ع) به نگارش درآمده است.
 
 پوروهاب برای نگارش این اثر از منابعی چون: 1- محمدتقی عبدوس و محمد اشتهاری: فرازهای برجسته از سیره امامان شیعه جلد دوم2- باقر شریف القرشی: حیات الامام الحسن، جلد یکم3- رسول محلاتی: زندگانی امام حسن مجتبی(ع)
 
  پوروهاب درباره این مجموعه اظهار داشت : در مجموعه «یک کار خوب» که برای گروه سنی «ب» و «ج» است هر قصه برای خود نام جداگانه ای دارد در واقع سعی شده است نکات تربیتی را که در زنگی معصومین وجود داشته است را برای بچه‌ها انتخاب و به صورت داستان به نگارش دربیاورم.
 
 وی ادامه داد: این قصه ها با زبان امروزی بیان شده‌اند و به مسائلی می پردازند که در دنیای امروزی هم به چشم می‌خورد؛ بنابراین همه داستان های کوتاه این مجموعه برای کودکان بار تربیتی دارند. پوروهاب همچنین افزود: در این مجموعه با جزئی نگری و فضا سازی سعی شده است ارتباطی داستانی میان رویدادهای مذهبی و زندگی امروزی برای کودکان ایجاد کنم تا آنان با خواندن این قصه‌ها فضاهای امروزی را به ذهن آورده و امکان مقایسه برای آنان ایجاد شود.
 
 «خروس پرطلایی»، «آن آقای مهربان»،«کارگرها فقیر»، «همسفر ناشناس»، «کبوترهای دوست داشنی»، «قصه‌ی مرد تنبل»، «پیرزن ومهمان عزیز»، «کیسه‌ی سکه‌هایم کو»، « اشک شادی» و «تصادف» عناوین مجموعه «یک کار خوب» هستند.

 برای خرید چاپی، الکترونیک و صوتی کتاب با نشان مهرک اینجا را کلیک کنید.

کلید واژه ها:
سوره مهر داستان مذهبی

متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن