اخبار اخبار

15:04
21 اردیبهشت 1398

یک رمان فانتزی برای بچه‌ها

«پنج رئیس کوتوله» رمان نوجوان مهدی میرکیایی است که به تازگی توسط سوره مهر روانه بازار نشر شده است.

 به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، میرکیایی درباره این اثر گفت: این اثر یک رمان فانتزی است که سعی شده از تیپ قصه‌هایی که در این سالها به انتشار رسیده، متفاوت‌تر و  با خلاقیت بیشتری عرضه شود که این خلاقیت در عینی که مخاطب را جذب کند با یک جنبه آموزشی برای کودک نیز همراه باشد.
 
این نویسنده درباره ویژگی ادبیات نوجوان نیز اظهار داشت: ادبیات کودک و نوجوان یک تفاوت ماهوی با ادبیات بزرگسال دارد یعنی  در بسیاری از اوقات شما گریزی از این ندارید که در ادبیات کودک و نوجوان از پند استفاده کنید، یعنی فضا و اثر شما باید داری پیامی برای مخاطب باشد که در گونه ادبیات تعلیمی قرار گرفته است.
 
میرکیایی همچنین افزود: مخاطب نوجوان دغدغه خاص خودش را دارد و ما هم بعنوان نویسنده باید به این دغدغه‌ها توجه کنیم. همچنین مهم‌ترین ویژگی هر فرد در هر شغلی مخاطب شناسی است که این مهم در حوزه ادبیات نیز حائز اهمیت است.
 
در قسمتی از کتاب آمده است: هر روز یک خبر تازه از آدم کوچولوها منتشر می شود که دنیا را شگفت زده می کرد و حالا یک خبر سیار جالب توجه: دامادی که در جیب عروس جا می‌شود و در کف دست‌های او به خواب می رود...یک رکورد جدید: قد عروس تقریبا هفده برابر داماد است...
 
«پنج رئیس کوتوله» تولید حوزه هنری کودک و نوجوان است که با قیمت 15000تومان و با نشان مهرک توسط سوره مهر منتشر شده است.

برای خرید نسخه چاپی کتاب اینجا را کلیک کنید.

کلید واژه ها:
سوره مهر رمان نوجوان مهرک

متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن