اخبار اخبار

11:12
13 اردیبهشت 1398

استقبال بی‌سابقه از آقای خاص شعر

امروز هم از همان دقایق اولیه بعد از ظهر روز نهم نمایشگاه، غرفه سوره مهر به قول معروف جای سوزن انداختن نبود و عده زیادی از هواداران فاضل با کتاب‌های خریداری شده در بغل ساعت‌ها منتظر ماندند تا به محض حضور او در غرفه، امضا بگیرند.به گزارش پایگاه خبری سوره مهر،فاضل نظری در این چندسال جای ثابتی میان علاقه‌مندان شعر پیدا کرده و با انتشار هر مجموعه‌اش بازار نشر تکان می‌خورد و مخاطبان برای آثارش سر و دست می‌شکنند. از جمله تازه‌ترین اثر این شاعر با نام «اکنون» شامل ۴۰ غزل با مضامین عاشقانه و عارفانه که با گذشت دو ماه از انتشار به چاپ دوازدهم رسیده که رقم بی‌سابقه‌ای است.

یا انتشار بیش از ۵5۰ هزار نسخه از پنج دفتر قبلی او با عناوین «گریه‌های امپراتور»، «اقلیت»، «آن‌ها»، «ضد» و «کتاب» که واقعا رکورد بی‌سابقه‌ای در شعر ایران است و حالا حالاها شکسته نخواهد شد.

و یا حضور او در رویدادهایی مثل نمایشگاه کتاب و محافل فرهنگی دیگر که در این رویدادها، چنان استقبالی از او می‌شود که خیل زیادی از علاقه‌مندان این شاعر مردمی ساعت‌ها در صف می‌ایستند به امید گرفتن امضا، بدون اینکه کوچکترین اعتراضی داشته باشند.

دیروز هم از همان دقایق اولیه بعد از ظهر روز نهم نمایشگاه، غرفه سوره مهر به قول معروف جای سوزن انداختن نبود و عده زیادی از هواداران فاضل با کتاب‌های خریداری شده در بغل ساعت‌ها منتظر ماندند تا به محض حضور او در غرفه، امضا بگیرند. هرچند که این صف به حدی بود که تا آخرین ثانیه از وقت معمول نمایشگاه هم برقرار بود و اگر نمایشگاه کتاب تا صبح هم ادامه داشت باز این صف تمام شدنی نبود.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن