اخبار اخبار

14:59
15 اسفند 1397

کتاب «اکنون» فاضل نظری هفته آینده توزیع می‌شود

مدیر انتشارات سوره مهر از توزیع دفتر شعر «اکنون» سروده فاضل نظری از شنبه ۱۸ اسفندماه در تهران و شهرستان‌ها خبر داد.به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، «اکنون» از هفته آینده توزیع می‌شود عبدالحمید قره داغی گفت: بر اساس ثبت نام انجام شده و اعلام نیاز‌ها جدیدترین کتاب فاضل نظری از شنبه ۱۸ اسفند ماه در تهران و شهرستان توزیع می‌شود.


وی بیان کرد: چاپ اول کتاب «اکنون» اثر فاضل نظری ۲۵۰۰ نسخه بود که در بازه زمانی سی روزه به صورت اینترنتی خریداری شد و روز گذشته به دست خریداران رسید. همچنین چاپ دوم، سوم و چهارم این کتاب هم که توزیع‌کنندگان کتاب از قبل ثبت سفارش کرده بودند، شنبه عرضه خواهد شد.
مدیر انتشارات سوره مهر افزود: پس از پخش نسخه‌های خریداری شده، چاپ و توزیع «اکنون» هم متناسب با میزان تقاضای کتاب ادامه پیدا می‌کند، البته ما پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال این کتاب به چاپ پنجم و ششم هم برسد.


وی با اشاره به اینکه چاپ کتاب‌های فاضل نظری در هر نوبت ۲۵۰۰ نسخه است درباره پرفروش‌ترین آثار وی اظهار کرد: از آنجا که کتاب‌های نظری در بازه زمانی متفاوتی منتشر شده‌اند نمی‌توان اثری را پرمخاطب‌تر یا به لحاظ محتوا با اولویت‌تر دانست بر همین اساس هم طبعا کتاب «گریه‌های امپراتور» که اولین کتاب وی به شمار می‌رود بیشترین تجدید چاپ را خورده است.


قره داغی خاطرنشان کرد: «کتاب» که اثر قبلی وی نیز بوده و مربوط به سه سال پیش است تا کنون بیست و پنج بار تجدید چاپ شده است.


گفتنی است، جشن انتشار کتاب «اکنون» فاضل نظری روز گذشته 14 اسفندماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.


برای دریافت کتاب از اینجا کلیک کنید.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن