اخبار اخبار

10:48
11 اسفند 1397

زندگی یک جانباز نابینا در رمان «شب ایوب»

« شب ایوب» به مسایل و مشکلات مردی برای اعزام به جبهه های جنگ در دوران دفاع مقدس می پردازد که به قلم داود غفارزادگان نوشته شده است.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، رمان «شب ایوب » که به موضوع دفاع مقدس و زندگی جانبازی از جنگ تحمیلی می پردازد به قلم داود غفارزادگان به رشته تحریر در آمده و توسط انتشارات سوره مهر چاپ و روانه بازار نشر شده است.


این کتاب روایتگر لحظات زندگی یک جانباز نابینا است، گویای روزهایی که تصمیم می گیرد به جبهه برود وشرط ورود به این میدان عظیم راغلبه بر ترسی می داند که با مرگ مادر در رودخانه آغاز شده است. از این رو به رودخانه می ‌زند و ...در این کتاب خاطرات  این جانباز  قبل  و پس از جنگ توسط او بیان می شود. در بخش هایی ازکتاب می خوانیم:«  آمده بودیم به شهر شما، تهران. هنوز می دیدم. اصلا کسی نگفته بود که کار به اینجا می کشد.نه ماه طول کشید تا تاریکی مطلق. از درد دیگری آمده بودیم آنجا. کدام بیمارستان حواسم نیست. دکتر، نرمی انگشتش را گذاشته بود روی شاهرگ گردنم و می گشت ... وقتی ایستاد، گفت: همین جاست! چیزی زیر پوستم دل دل می‌زد. گفت به چه درشتی!  » از داود غفارزادگان همچنین غیر از رمان «شب ایوب» کتاب «فال خون»، که توسط انتشارات مزدا آمریکا ترجمه و منتشر شده است و کتاب «شب های بمباران» برای گروه سنی بزرگسال با موضوع دفاع مقدس نوشته است.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن