اخبار اخبار

10:05
6 اسفند 1397

در آستانه رونمایی اعلام شد؛

یک چاپ از «اکنون» فاضل نظری پیش فروش شد

عبدالحمید قره داغی مدیرعامل سوره مهر از پیش‌فروش یک چاپ از دفتر شعر تازه فاضل نظری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، عبدالحمید قره‌داغی مدیرعامل سوره مهر با اعلام این خبر افزود: پیش‌فروش این کتاب دومین تجربه ما در پیش فروش کتاب بود که از دوم بهمن شروع و تا اول اسفند ماه ادامه داشت. ما در این مدت کتاب را با تخفیف جزئی ده درصد پیش‌فروش کردیم و حدود یک چاپ از آن که تقریبا ۲۵۰۰ نسخه را در برمی‌گیرد پیش فروش شده است.

وی ادامه داد: پیش از این ما کتاب «آبنبات هل‌دار» را به صورت پیش‌فروش به مخاطبان عرضه کرده‌بودیم که در ژانر خودش کتاب قابل توجهی بود و دفتر شعر آقای نظری نیز تجربه تازه ما در این زمینه بود و تا پیش از نمایشگاه کتاب این اتفاق بار دیگر نیز برای کتاب‌های دیگری رخ خواهد داد.

قره‌داغی با اشاره به اینکه پیش‌فروش کتاب مدلی رایج برای فروش و معرفی آثار در دنیا به شمار می‌رود، اظهار کرد: این اتفاق تا پیش از این در ایران تجربه نشده بود وما بستری فراهم کردیم که بتوانیم از ظرفیت حضورمان در فضای اینترنت استفاده و این اتفاق را رقم بزنیم. این نکته را هم مد نظر داشتیم که کتاب برای موفقیت در این زمینه یا باید در قالب اثری دنباله‌دار پیش از این مخاطبانش را یافته باشد و یا اینکه صاحب اثر بسیار خاص باشد که مخاطب برای زودتر داشتن اثر راغب شود. هر دوی این اتفاقات در دو تجربه ما رخ داد. درباره کتاب آبنبات هل‌دار ما تقریبا نیمی از یک چاپ و درباره کتاب آقای نظری نزدیک به یک چاپ را پیش فروش کردیم و در واقع  اثری را بر اساس ضائقه مخاطبانمان توانستیم تهیه و ارائه کنیم.

مدیرعامل سوره مهر در ادامه از آئین رونمایی دفتر شعر تازه فاضل نظری در ۱۴ اسفندماه جاری در فرهنگسرای ارسباران خبر داد.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن