اخبار اخبار

11:05
30 بهمن 1397

استقبال کرمانی‌ها از آثار سوره مهر

انتشارات سوره مهر که با 400 عنوان کتاب از جمله آثار پرفروشی همچون «فرنگیس»، «خاطرات سفیر»، «دختر شینا»، «اردوگاه اطفال»، «آن بیست و سه نفر»، «گلستان یازدهم»، «روزهای بی‌آینه» و ... در نهمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس در کرمان شرکت کرده است با استقبال مخاطبان کرمانی مواجه شده است.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، نهمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت که از ۲۷ بهمن تا ۳ اسفند در حسینیه ثارالله استان کرمان در حال برگزاری است با حضور انتشارات سوره مهر همراه شده است و این ناشر با 400 عنوان کتاب در این نمایشگاه شرکت کرده است.

بر اساس این گزارش، کتاب‌های جدیدی همچون «اردوگاه اطفال» احمد یوسف‌زاده، «نقاشی قهوه خانه» نوشته محسن کاظمی، «ملاقات در فکه» و «دارساوین» سعید علامیان، «پی دبلیو» خاطرات شمس اله شمسینی نوشته شهاب احمد پور و...  عرضه شده است.

عرضه کتاب «فرنگیس» خاطرات فرنگیس حیدرپور نوشته مهناز فتاحی با تقریظ مقام معظم رهبری از دیگر اتفاقات این نمایشگاه استانی است.

گفتنی است استقبال از کتاب‌های «آن بیست و سه نفر» و «اردوگاه اطفال» احمد یوسف زاده، «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهری، کتاب «پایی که جا ماند» خاطرات خودنوشت سیدناصر حسینی پور، دختر شینا» نوشته بهناز ضرابی زاده و ... در چند روز گذشته بیشتر بوده است.

گفتنی است نهمین دوره نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت از ۲۷ بهمن تا ۳ اسفند در حسینیه ثارالله استان کرمان در حال برگزاری است.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن