اخبار اخبار

13:48
27 بهمن 1397

«خاطرات سفیر»، «فرنگیس» و «آبنبات دارچینی» پرفروش‌های ماه بهمن

پرفروش‌ترین آثار سوره مهر در ماه بهمن اعلام شد که کتاب‌های «خاطرات سفیر»، «فرنگیس» و «آبنبات دارچینی» در صدر این فهرست قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، کتاب «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهری در حالی در صدر پرفروش‌های ماه بهمن سوره مهر قرار دارد که به تازگی چاپ چهل و پنجم این کتاب به بازار عرضه شده است.

دو کتاب «فرنگیس» خاطرات فرنگیس حیدرپور نوشته مهناز فتاحی و «آبنبات دارچینی» مهرداد صدقی که در رده دوم و سوم پرفروش‌های ماه بهمن قرار دارند هم به ترتیب به چاپ یازدهم و سوم رسیده‌اند.

 همچنین سه کتاب «آبنبات هل دار» نوشته مهرداد صدقی، «نقاشی قهوه خانه» خاطرات کاظم دارابی متهم دادگاه میکونوس نوشته محسن کاظمی و «مهمان‌هایی با کفش‌های لنگه به لنگه» محمد گودرزی دهریزی و اسماعیل الله دادی به ترتیب در رده چهارم تا ششم قرار دارند.

رتبه هفتم تا دهم پرفروش‌های ماه بهمن سوره مهر هم به ترتیب اختصاص به دفتر شعر «ضد» سروده فاضل نظری، «آن بیست و سه نفر» خاطرات خودنوشت احمد یوسف زاده، «گلستان یازدهم» خاطرات زهرا پناهی روا همسر سردار شهید علی چیت سازیان نوشته بهناز ضرابی زاده و «آن‌ها» سروده فاضل نظری دارد.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن