اخبار اخبار

13:56
15 بهمن 1397

نشست خبری کتاب «نقاشی قهوه خانه» خاطرات کاظم دارابی متهم دادگاه میکونوس برگزار شد

قره داغی: اسناد و مستندات و اطلاعات این کتاب برای مخاطب جذاب است

مدیرعامل سوره مهر در نشست خبری کتاب «نقاشی قهوه خانه» خاطرات کاظم دارابی متهم دادگاه میکونوس اظهار داشت: متن تایپ شده کتاب نقاشی قهوه خانه 1700 صفحه بود که توانستیم این 1700 صفحه متن تایپ شده را با چند بار ویرایش با قطعی جدید و با حجمی نزدیک به هزار صفحه منتشر کنیم که حجم کتاب زیاد بالا نرود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، نشست خبری کتاب «نقاشی قهوه خانه» شامل خاطرات کاظم دارابی ایرانی متهم شده به شرکت در ماجرای رستوران میکونوس آلمان که توسط محسن کاظمی از پژوهشگران نام آور عرصه تاریخ شفاهی تدوین شده است، صبح امروز در حوزه هنری برگزار شد.

در این مراسم، عبدالحمید قره داغی مدیرعامل انتشارات سوره مهر در سخنانی با تشکر از زحمات راوی و نویسنده کتاب، به ۱۱ سال زمان تألیف این کتاب اشاره کرد و گفت: متنی که آقای کاظمی به ما تحویل دادند شامل ۱۷۰۰ صفحه تایپ شده بود که توانستیم این 1700 صفحه متن تایپ شده را با چند بار ویرایش با قطعی جدید و با حجمی نزدیک به هزار صفحه منتشر کنیم که حجم کتاب زیاد بالا نرود.

وی در ادامه گفت: کتاب «نقاشی قهوه خانه» حاوی اطلاعات مهم از اسناد و مستنداتی است که می‌تواند برای مخاطب جذاب باشد.

در ادامه این نشست خبری حجت الاسلام سعید فخرزاده، رئیس واحد تاریخ شفاهی حوزه هنری نیز در سخنانی با اشاره به اینکه مسئله پژوهش در کشور ما هنوز جا نیفتاده و مورد توجه واقع نشده است گفت: باید به این مسئله توجه کنیم که هنوز موضوعات و قصه های زیادی در انقلاب است که نیاز به پژوهش دارد. اتهامات زیادی به ما زده اند که نیاز به بررسی و تحلیل دارد و یک محقق صبور است که می توانند برای آنها پاسخی پیدا کنند.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن