اخبار اخبار

10:05
25 آذر 1397

مراسم سالگرد شهید علی خوش لفظ برگزار می شود

اولین سالگرد شهادت علی خوش لفظ راوی کتاب «وقتی مهتاب گم شد» با حضور جمعی از ایثارگران و اهالی فرهنگ در بنیاد شهید مدنی برگزار خواهد شد.به گزارش پایگاه خبری سوره مهر،  این مراسم با حضور محسن مومنی شریف (رئیس حوزه هنری)، عبدالحمید قره داغی ( مدیر انتشارات سوره مهر)، حاج حسین یکتا و جمعی از ایثارگران و جانبازان کشور روز سه شنبه 27 آذر ماه در بنیاد شهید مدنی برگزار می شود.


شهید علی خوش لفظ، راوی کتاب «وقتی مهتاب گم شد» سال گذشته در 29 آذر ماه پس از تحمل سال ها رنج در بیمارستان خاتم الانبیا تهران بر اثر عوارض شیمیایی ناشی از ۸ سال دفاع مقدس به یاران شهیدش پیوست.


«وقتی مهتاب گم شد» عنوان کتاب خاطرات این شهید بزرگوار به قلم حمید حسام است که پیشتر مورد عنایت رهبر معظم انقلاب قرار گرفته بود و قاسم سلیمانی نیز در خصوص آن دل نوشته ای دارد که در آن از شوقش برای شهادت می گوید.


شهید خوش لفظ در عملیات رمضان، مسلم بن عقیل، والفجر ۵، کربلای ۴ و کربلای ۵ حضور داشته و نهایتاً در عملیات کربلای ۵ تیر به نخاع وی اصابت کرده و به شدت مجروح می شود که پس از این واقعه، از این مجروحیت رنج می برد و مکرراً در بیمارستان بستری می شد.

 
لازم به ذکر است مراسم سالگرد شهید علی خوش لفظ سه شنبه 27 آذر ماه ساعت 18 تا 21 در بنیاد شهید مدنی واقع در خیابان رشت برگزار می شود.

 

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن