اخبار اخبار

14:21
13 آذر 1397

استقبال از مجموعه کتاب‌های آموزش نویسندگی در نمایشگاه کتاب هرات

مجموعه کتاب‌های آموزش نویسندگی در هفتمین دوره نمایشگاه کتاب هرات مورد استقبال بازدیدکنندگان از غرفه سوره مهر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، هفتمین دوره نمایشگاه مشترک کتاب افغانستان و ایران در حالی رو به انتهاست که سوره مهر برای اولین بار در این نمایشگاه با بیش از ٢٦٠ عنوان کتاب شرکت کرده بود.

همانگونه که پیش بینی می‌شد، غرفه سوره مهر از همان ابتدای نمایشگاه مورد اقبال اهالی هرات قرار گرفت.

بر اساس این گزارش استقبال مردم از پنچگانه شعری (گریه‌های امپراتور، آنها، اقلیت، ضد و کتاب) سروده  فاضل نظری بیش از حد تصور بود.

همچنین کتاب «در پایتخت فراموشی»، یادداشت‌های یکی از آن سفرهای محمدحسین جعفریان به کابل با بهروز افخمی برای شرکت در اولین سالگرد شهادت «احمدشاه مسعود» هم از جمله آثاری است که مورد استقبال قرار گرفته است.

کتاب بیدل به انتخاب بیدل» با تصحیح و تالیف شریف حسین قاسمی و علیرضا قزوه هم مورد استقبال قرار گرفت. این دفتر شعری مجموعه 780 غزل و 235 رباعی و قطعات دیگر از آثار منتخب بیدل است که بیدل در سال‌های آخر عمر خود از میان آثارش انتخاب کرده است.

از مجموعه کتاب‌های آموزش نویسندگی هم استقبال خوبی در این نمایشگاه شد. «گفت‌وگو نویسی» نوشته گلوریا کمپتون، ترجمه فهیمه محمد سمسار، «صحنه‌پردازی در رمان» نوشته ریموند آبستفلد، ترجمه عبدالله کریم زاده، «همه چیز درباره نویسندگی خلاق»، نوشته کَرول وایتلی و چارلی شولمن، ترجمه مهدی غبرایی، « زندگینامه‌ خودتان را بنویسید» نوشته استیو زوسمر و ترجمه هاشمی میناباد، «جادوی زاویه دید» نوشته آلیشا راسلی، ترجمه محسن سلیمانی، «طرح و ساختار رمان» نوشته جیمز اسکات بل، ترجمه محسن سلیمانی، «بازنویسی و ویرایش رمان» نوشته­ جیمز اسکات بل، ترجمه­ شهرام اقبال‌زاده، «شخصیت پردازی پویا» نانسی کرس، ترجمه حسن هاشمی میناباد این مجموعه را شامل می‌شود.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن