اخبار اخبار

14:13
10 آذر 1397

عرضه کتاب‌های سوره مهر در دهمین نمایشگاه نانفیکشن مسکو

برخی از کتاب‌های سوره مهر که به زبان روسی ترجمه شده‌اند در بیستمین دوره نمایشگاه نانفیکشن مسکو در غرفه بنیاد مطالعات اسلامی روسیه «ابن‌سینا»، در معرض دید و فروش گذاشته شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر،  بیستمین نمایشگاه بین المللی ادبیات تفکری 2018، از روز 28 نوامبر لغایت 2 دسامبر(برابر با 7 تا 11 آذرماه 1397) در مرکز نمایشگاهی «خانه هنرمندان» مسکو در حال برگزاری است.


بنیاد مطالعات اسلامی روسیه «ابن‌سینا»، برای دهمین سال پیاپی در نمایشگاه نانفیکشن مسکو شرکت می‌کند و آثار منتشر شده خود را به معرض دید و فروش می‌گذارد.


 امسال نیز بنیاد در این نمایشگاه آخرین محصولات علمی خود در حوزه اندیشه و تفکر را عرضه خواهد نمود. پایه بنیاد در طبقه دوم و غرفه شماره F-8 خواهد بود.


 از جمله آثاری که برای نخستین بار از سوی بنیاد ابن‌سینا در این نمایشگاه عرضه خواهد شد کتاب «لبخند مسیح» سارا عرفانی است.


در این نمایشگاه سایر کتاب‌های ترجمه شده سوره مهر همچون «آه با شین»، «دختر شینا»، «فال خون»، «مردگان باغ سبز»، «شطرنج با ماشین قیامت» و ... که پیش از این به زبان روسی ترجمه شده‌اند، نیز به مخاطبان عرضه می‌شوند.


گفتنی است نمایشگاه کتاب‌های غیرداستانی، نانفیکشن، از نظر کیفی برترین نمایشگاه سالانه مسکو است که با حمایت آژانس فدرالی مطبوعات و رسانه‌های گروهی برگزار می‌گردد.


نانفیکشن، صرفا یک نمایشگاه کتاب نیست، بلکه میعادگاهی برای دیدار اهالی کتاب و فرهنگ، با نویسندگان، شاعران، نمایشنامه نویسان، نقاشان، مترجمان، منتقدان ادبی، دانشمندان، سینماگران، و دیگر شخصیت‌های فرهنگی است.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن