اخبار اخبار

10:33
30 آبان 1397

با حضور رییس حوزه هنری برگزار می‌شود؛

تقدیر از برگزیدگان پویش مردمی انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس

مراسم تقدیر از برگزیدگان پویش مردمی انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس با حضور محسن مومنی شریف، رییس حوزه هنری ساعت 10 سه شنبه 6 آذر در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، حمید حسام به عنوان بهترین نویسنده مرد، بهناز ضرابی زاده به عنوان بهترین نویسنده زن و کتاب دختر شینا به عنوان بهترین کتاب در حوزه دفاع مقدس به انتخاب آرای مردمی، سه برگزیده‌ای هستند که قرار است در این مراسم که با حضور جمعی از نویسندگان و مسئولان فرهنگی برگزار می‌شود، مورد تقدیر قرار گیرند.

 همچنین در این مراسم بین تمام کسانی که در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند قرعه‌کشی انجام می‌شود و به سه نفر از برگزیدگان، اعتبار خرید کتاب چاپی به مدت یک سال به صورت رایگان، به سه برگزیده دیگر اشتراک یک سال کتاب الکترونیک رایگان و به سه برگزیده دیگر هم اشتراک رایگان یک سال کتاب‌های صوتی سوره مهر اهدا می‌شود.

پیش از این، نتایج پویش مردمی انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس اعلام شده بود که براساس آرای مردمی، در بخش انتخاب بهترین کتاب، «دختر شینا» خاطرات قدم خیر محمدی کنعان از سوی رای دهندگان این پویش به عنوان بهترین کتاب انتخاب شد.

همچنین در بخش بهترین نویسنده مرد هم حمید حسام از سوی رای دهندگان این پویش به عنوان بهترین نویسنده مرد انتخاب شد.

در بخش بهترین نویسنده زن هم بهناز ضرابی زاده از سوی رای دهندگان این پویش به عنوان بهترین نویسنده زن انتخاب شد.

کتاب‌های «دا»، «دختر شینا»، «آن بیست و سه نفر»، «گلستان یازدهم»، «بابانظر»، «پایی که جا ماند»، «کوچه نقاش‌ها»، «همپای صاعقه»، «شطرنج با ماشین قیامت»، «خداحافظ سالار»، «عصرهای کریسکان»، «نورالدین پسر ایران»، «همه سیزده سالگی‌ام»، «در کمین گل سرخ» و «وقتی مهتاب گم شد» پانزده عنوان کتاب انتخابی پویش مردمی انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس در بخش بهترین کتاب بودند.

حبیب احمدزاده، احمد یوسف زاده، سیدقاسم یاحسینی، حمید حسام و گلعلی بابایی در لیست بهترین نویسندگان مرد این پویش قرار داشتند.

گلستان جعفریان، بهناز ضرابی زاده، معصومه سپهری، مهناز فتاحی و راحله صبوری در لیست بهترین نویسندگان زن این پویش قرار داشتند.

گفتنی است مراسم تقدیر از برگزیدگان پویش مردمی انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس، ساعت 10 صبح روز سه شنبه ششم آذرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به حافظ برگزار می‌شود.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن