اخبار اخبار

12:00
2 آبان 1397

نذری سوره مهر در حماسه پیاده روی اربعین

کتاب «نذری پرپرک» به نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت در راهپیمایی اربعین حسینی میان کودکان توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، کتاب «داستان آن عزیز خدا» نیز در اربعین ۹۵ و کتاب «چرا؟ چرا؟ چرا؟» در اربعین ۹۶ در پیاده‌روی حماسه بزرگ اربعین توسط سوره مهر در میان کودکان توزیع شده است.

گفتنی است روز دوشنبه 30 مهرماه مراسم رونمایی کتاب «نذری پرپرک» جمعی از اهالی فرهنگ و مترجمان نام‌آشنا رونمایی شد.

کلر ژوبرت پیشتر درباره کتاب «نذری پرپرک» گفته بود: بچه‌های کوچک نمی‌توانند به تمام ابعاد زندگی معصومین توجه کنند و به همین دلیل من در کتاب تازه‌ام با عنوان «نذری پرپرک» به موضوع مهربانی امام حسین (ع) پرداخته ام.


لازم به ذکر است که کتاب «نذری پرپرک» به نویسندگی و تصویرگری کلر ژوبرت است. همچنین، کتاب داستان «چرا؟ چرا؟ چرا؟» که به تبیین فلسفه قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای کودکان و نوجوانان می‌پردازد، با نویسندگی و تصویرگری خانم کلر ژوبرت، به صورت سه‌زبانه فارسی، عربی و انگلیسی به همت مرکز ترجمه حوزه هنری توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده و ترجمه عربی و انگلیسی آن را خانم‌ها حوراء میلانی و مژگان برخورداری بر عهده داشته‌اند.

کلر ژوبرت در سال ۱۹۶۱ میلادی (۱۳۴۰ خورشیدی) در پاریس متولد شد. او در یک خانواده مسیحی بزرگ شد. در نوزده سالگی مسلمان شد و بعد با یک دانشجوی ایرانی ازدواج کرد. کلر ژوبرت لیسانس علوم تربیتی و فوق لیسانس ادبیات کودکان است و در حال حاضر در ایران زندگی می‌کند. او مهارت خاصی در توصیف حقایق زندگی به زبان کودکان دارد. در کتاب‌هایش دنیا را به خوبی ترسیم می‌کند و اتفاقات تلخ و شیرین زندگی را به زبان ساده و روان برای کودکان بیان می‌کند. با نگاهی گذرا به آثارش به راحتی می‌توان به گرایش مذهبی وی پی برد.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن