اخبار اخبار

10:06
24 مهر 1397

6 روز تا پایان پویش انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس

تنها 6 روز تا پایان پویش انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس با معرفی بهترین کتاب، بهترین نویسنده مرد و بهترین نویسنده زن باقی است.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در این پویش مردمی، ۱۵ عنوان کتاب برگزیده، ۵ نویسنده مرد و ۵ نویسنده زن در معرض آرای مردمی قرار می‌گیرند که در نهایت یک کتاب، یک نویسنده مرد و یک نویسنده زن به عنوان بهترین‌های دفاع مقدس انتخاب می‌شوند و در مراسمی که همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود از آن‌ها با اهدای تندیس ویژه، لوح جشنواره و جایزه نقدی تقدیر می‌شود.

عناوین ۱۵ عنوان کتاب منتخب به این شرح است: «دا»، «دختر شینا»، «آن بیست و سه نفر»، «گلستان یازدهم»، «بابانظر»، «پایی که جا ماند»، «کوچه نقاش‌ها»، «همپای صاعقه»، «شطرنج با ماشین قیامت»، «خداحافظ سالار»، «عصرهای کریسکان»، «نورالدین پسر ایران»، «همه سیزده‌سالگی‌ام»، «در کمین گل سرخ» و «وقتی مهتاب گم شد».

همچنین ۵ نویسنده مرد شامل: حبیب احمدزاده، احمد یوسف‌زاده، سیدقاسم یاحسینی، حمید حسام و گلعلی بابایی و ۵ نویسنده زن شامل: بهناز ضرابی‌زاده، گلستان جعفریان، معصومه سپهری، مهناز فتاحی و راحله صبوری هستند.

بنا بر اعلام، میان تمام کسانی که در این پویش مردمی شرکت کنند، قرعه‌کشی صورت می‌گیرد و به سه نفر از برگزیدگان، اعتبار خرید کتاب چاپی به مدت یک سال به صورت رایگان، به سه برگزیده دیگر اشتراک یک سال کتاب الکترونیک رایگان و به سه برگزیده دیگر هم اشتراک رایگان یک سال کتاب‌های صوتی سوره مهر اهدا می‌شود.

نحوه شرکت در این پویش هم بدین صورت است که شرکت کننده وارد سایت سایت پویش انتخاب بهترین‌های دفاع مقدس به آدرس (vote.sooremehr.ir) شده و پس از انتخاب یک عنوان کتاب از میان آثار برگزیده و همچنین انتخاب نویسنده مرد و نویسنده زن مورد علاقه از میان نویسندگان برگزیده، مشخصات خود را وارد کرده و دکمه ثبت را کلیک می‌کند.

برای شرکت در این پویش از اینجا اقدام کنید.