اخبار اخبار

11:05
24 مرداد 1397

جوایز جشنواره تابستانی «چله تابستان» مشخص شدند

جوایز مسابقه کتابخوانی انتشارات سوره مهر با عنوان «چله تابستان» و با محوریت کتاب «روایتی ساده از ماجرایی پیچیده» مشخص شدند که قرار است به 5 نفر برگزیده یک کارت هدیه 300 هزار تومانی اهدا شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر،‌ این مسابقه که از بیست و دوم مردادماه شروع شده، تا دهم شهریورماه ادامه دارد و کسانی که مایلند در این جشنواره شرکت کنند، می‌توانند پس از مطالعه کتاب «روایتی ساده از ماجرایی پیچیده» و نصب و راه اندازی اپلیکیشن کتابخوان سوره مهر (قابل دریافت در کافه بازار و یا سیب اپ)، به 15 سوال مسابقه پاسخ دهند و یکی از برندگان این جشنواره باشند.

براین اساس، به تمام کسانی که به هر 15 سوال مسابقه جواب درست بدهند، یک کتاب گویا اهدا می‌شود و علاوه بر آن بین آنها قرعه‌کشی صورت می‌گیرد و به 5 نفر از برگزیدگان کارت هدیه 300 هزار تومانی اهدا خواهد شد.

گفتنی است که برای شرکت در این مسابقه خرید یکی از نسخه‌های چاپی و یا الکترونیکی کتاب الزامی است؛ با خرید نسخه چاپی و الکترونیک کتاب، کد شرکت در مسابقه برای شما از طریق پیامک (sms) ارسال می‌شود.

کتاب «روایتی ساده از ماجرایی پیچیده» با داستان دلدادگی «الیاس» به دختر خان، «صفورا» آغاز می‌شود؛ عشقی که خیلی زود نفرت جایگزینش می‌شود و ماجراهای دیگری که پی‌در پی می‌آید: «الیاس نمی‏‌دانست گرفتار عشق نافرجامی شده است. فکر می‏‌کرد او هم می‏‌تواند مثل برادرش، یوسف ـ که وقتی دل در گروِ نورجمال بست موضوع را به پدرش گفت و مجلس خواستگاری و بعد نامزدی و تاریخ ازدواج تعیین شد ـ به همین راحتی با صفورا ازدواج کند و قال قضیه را بکند. فوقش تاریخ عروسی را می‏‌گذاشتند برای چند سال دیگر که درسش تمام می‏‌شد و می‏‌رفت سر کار. درست مثل برادرش، یوسف، که حالا بیست‏ و دو ساله بود و توی درمانگاهی در شهر کار می‌‏کرد. و اگر نبود این فکرهای بچه‏‌گانه، الیاس دق می‏کرد.»

رمان «روایتی ساده از ماجرایی پیچیده» در قالب 18 فصل، تلاش دارد تا در خلال داستان الیاس و خانواده‌اش، مفاهیم بزرگ‌تر و عمیق‌تری مانند مفهوم برتری، نابرابری، ظلم وستم و عدالت‌خواهی را برای نوجوانان نسل امروز روایت کند.

لازم به ذکر است که این جشنواره تا دهم شهریور ماه ادامه دارد و در جشنواره عید تا عید نیز می‌توانید به صفحه مسابقه «گردونه» در سایت انتشارات سوره مهر به آدرس www.sooremehr.ir  بروید و برنده یکی از جوایز «چله تابستان» باشید.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
2 نظر ثبت شده
یاسر شناسه: 1001
0
0

سلام مگر نگفتید هفته قبل برنده ها اعلام میشوند ؟ واقعا جایزه ای در کار است ؟ لطفا پاسخ دهید

شناسه: 1010
0
0

سلام بله با برندگان تماس گرفته شده و جوایز هم مشخص و واریز شده است

نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن