اخبار اخبار

14:38
21 خرداد 1397

برنامک فندقستان خانواده درسا کتاب صوتی به کودکان هدیه می‌دهد

دو کتاب گویای «مجموعه قصه نمایش کودکان» و «فسقل قصه های موتوری» به برنامک اندرویدی فندقستان زیست بوم مجازی درسا اضافه شدند.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، زیست بوم مجازی درسا قرار است کتاب‌های گویا و تعاملی را هم به برنامک اندرویدی فندقستان اضافه کند تا بچه‌ها بتوانند براحتی در این برنامک، داستان‌ها و کتاب‌های مورد علاقه خود را گوش دهند.

بر این اساس، در اولین قدم این شرکت دانش بنیان در همکاری با انتشارات سوره مهر دو کتاب‌ صوتی «مجموعه قصه نمایش کودکان» نوشته مهری ماهوتی و «فسقل قصه‌های موتوری» نوشته فریبا کلهر را در دسترس کودکان در برنامک جذاب فندقستان قرار داده است.

متنوع سازی برنامه‌های ارائه شده برای بچه‌ها و استفاده صحیح و مفید کودکان از تلفن همراه دو هدفی است که زیست بوم درسا از همکاری با ناشران تخصصی کودک دنبال می‌کند و خانواده درسا قصد دارد این مسیر را با همکاری سایر ناشران کتاب کودک ادامه دهد.

گفتنی است برنامک اندرویدی فندقستان، شامل قصه، ویدئو و آخرین اخبار خانواده درسا است و علاقه‌مندان می‌توانند با ارسال کد 80 به 3003 این برنامه را دریافت و روی تبلت یا تلفن همراه نصب کنند و از امکانات آن استفاده کنند.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن