اخبار اخبار

11:14
20 اردیبهشت 1397

«خاطرات سفیر»ی که پرفروش شد

هشتمین روز نماشگاه در حالی به پایان رسید که همچنان کتاب «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهر به عنوان مورد اقبال‌ترین کتاب سوره مهر قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، جالب اینکه دیگر کتاب پرفروش غرفه سوره مهر هم به خاطرات خانم‌ها و قلم آنها تعلق دارد. کتاب «دختر شینا» هم این روزها مورد اقبال خوب مخاطبان قرار دارد و می‌رود تا رقم کل فروش 220 هزار جلدی را پشت سر بگذارد.

اما جایگاه سوم پرفروش‌ها متعلق به یک رمان طنز دوست‌داشتنی است. هر چند مهرداد صدقی برای«آبنبات هل‌دار» هو دست و پا کرده و به میدان فرستاده، اما هنوز زود است که این رمان طنز بخواهد میدان را به رقیب وابگذارد.

حال نوبتی هم که باشد نوبت پنجگانه شعری (گریه‌های امپراتور، اقلیت، آن‌ها، ضد و کتاب) فاضل نظری است که به ترتیب رده‌های بعدی پرفروش‌های سوره مهر را در اختیار دارند. این مجموعه حالا رقم 500 هزار جلد را پشت سر گذاشته‌اند و با همین فرمان اگر ادامه بدهند تا یکی دو سال دیگر به رقم 1 میلیون می‌رسند. 


راستی همین جا بد نیست اشاره کنیم عصر فردا ساعت 18، فاضل نظری به میان مخاطبان اشعارش می‌آید تا جشن دیگری را با آنها برگزار کند.

«سالیان» مجموعه شعر تازه سجاد سامانی هم این روزها چشم خیلی از بازدیدکنندگان نمایشگاه را گرفته است، تا جایی که این مجموعه شعر زیبا هم در آستانه چاپ دوم شدن قرار دارد که رکورد خوبی برای یک دفتر شعری تازه چاپ محسوب می‌شود.


خدا رحمت کند جانباز شهید علی خوش لفظ. همین پارسال بود که در غرفه سوره مهر حاضر شده بود تا همراه با مخاطبان و علاقه‌مندان کتاب، جشن امضا کتاب «وقتی مهتاب گم شد» را برگزار کند. خاطرات این جانباز شهید هم این روزها در غیاب صاحبش خواندنی است و پراقبال.

رده بعدی پرفروش‌ها متلعق به خاطرات 400 نوجوان اسیر است که به همراه احمد یوسف زاده در بند رژیم بعث عراق بوده‌اند. کتاب «اردوگاه اطفال» هم در این چند روز نمایشگاه کتاب جزء پرفروش‌ها بوده است.

آن بالا از هوی «آبنبات هل‌دار» کمی صحبت کردیم، جالب است که این اثر هم جزء خواندنی‌هاست و این روزها اقبال به این اثر کم نیست.

گفتنی است غرفه انتشارات سوره مهر در انتهای راهروی 27 شبستان اصلی مصلی تهران واقع است و حضور در این جشن امضا برای عموم آزاد است.

برای خرید کتاب خاطرات سفیر اینجا کلیک کنید.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن