اخبار اخبار

15:13
15 اردیبهشت 1397

همزمان با توزیع چاپ ویژه جلد نوزدهم و بیستم «خاطرات سفیر»

شادمهری: از بازخوردهای مثبتی که این کتاب داشت غافلگیر شدم

مراسم رونمایی از چاپ ویژه جلد نوزدهم و بیستم «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهری، با حضور این نویسنده در غرفه انتشارات سوره مهر در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر،  رونمایی از چاپ ویژه جلد نوزدهم و بیستم «خاطرات سفیر» در حالی در غرفه سوره مهر برگزار شد که این کتاب در سه روز گذشته نمایشگاه کتاب به عنوان پرفروش ترین کتاب سوره مهر مطرح بوده است.
در ابتدای این مراسم نیلوفر شادمهری درباره بازخورد این کتاب گفت: حجم بسیاری  از بازخورد خوب از کتاب  به من اطلاع داده شده است، و تا امروز من جز بازخورد مثبت از این کتاب ندیدم ما معمولا انتظار نداریم کتابی که رگه‌های اعتقادی دارد این حجم از بازخورد مثبت را داشته باشد. باید بگویم که تا الان ایمیل و کامنت‌های مثبتی برای من ارسال شده است.

وی افزود: ماجرای ادامه "خاطرات سفیر" حجمی از یادداشت برداری‌هایی است که از خاطرات روزانه‌ام داشتم به ناشر تحویل دادم. جلد دوم کتاب درباره سه ماهی است که به ایران آمدم و دوباره به فرانسه برگشتم. اگر قرار باشد جلد دوم این کتاب منتشر شود بخشی از خاطرات سال دوم را خواهم نوشت، که البته بستگی دارد تا کجای خاطرات را تغییر بدهم. البته باید بگویم که قرار نیست جلد دوم کتاب به این زودی منتشر شود و زمان می‌خواهد.
شادمهری اظهار داشت: با خیلی از کسانی که در کتاب نام برده‌ام روابط خانوادگی داشتیم.
نویسنده کتاب "خاطرات سفیر" با اشاره به اینکه بحث تاثیرگذاری کتاب چیزی نیست که بتوان به این راحتی درباره‌اش سخن گفت، بیان کرد: ممکن است کسی از نثر و ظاهر کتاب خوشش بیاید، یا از خاطرات کتاب متاثر شده باشد. من فقط خاطراتم را تعریف کردم و آنچه در کتاب است یک پنجم خاطراتی است که در سال اول نوشتم. خاطرات کتاب برای من خاص بود. این تاثیر‌گذاری اتفاق عادی نبود و بازخورد کتاب را در دراز مدت باید مشاهده کرد.

برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن