اخبار اخبار

11:23
13 اردیبهشت 1397

همراه با جشن امضا و با حصور نیلوفر شادمهری برگزار می‌شود

رونمایی از چاپ ویژه 19 و 20 «خاطرات سفیر» در غرفه سوره مهر

مراسم رونمایی از چاپ ویژه 19 و 20 خاطرات سفیر نوشته نیلوفر شادمهری که از سوی رهبر معظم انقلاب به بانوان توصیه شده اند در غرفه سوره مهر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، رونمایی از چاپ ویژه 19 و 20 خاطرات سفیر، ساعت 17 عصر فردا جمعه چهاردهم اریبهشت ماه در حالی برگزار می‌شود که این کتاب در کمتر از چند ماه از زمان انتشار جرو پرفروش‌ترین کتاب‌های سوره مهر قرار گرفت و تا کنون چاپ نوزدهم را رد کرده است.
کتاب «خاطرات سفیر» به روایت نیلوفر شادمهری با نگارشی صمیمی و ساده، خواننده را به خوابگاهی در پاریس می‌برد و او را با رویدادها، تجربه‌ها و خاطراتش شریک می‌کند.

خاطرات دختر مسلمانی که در کشور فرانسه، هرچند برای ادامه‌ی تحصیل در مقطع دکتری حضور دارد اما سفیری شده است برای دفاع از حقیقت اسلام. مواجهه‌ی او با آدم‌های مختلف و اتفاقات متفاوت این خاطرات را جذاب‌تر می‌کند، از قبول نشدنش در بهترین دانشگاه فرانسه تنها به دلیل حجابش و  دست ندادن با سرشناس‌ترین اساتید مرد تا برگزاری دعای عهد در اتاق خوابگاه و خواندن دعای کمیل برای «یک سلیم النفس».
گفتنی است غرفه انتشارات سوره مهر در انتهای ر اهروی 27 شبستان اصلی مصلی تهران واقع است و حضور در این برنامه برای عموم آزاد است.

برای خرید نسخه چاپی کتاب خاطرات سفیر اینجا کلیک کنید.

برای خرید نسخه الکترونیک کتاب خاطرات سفیر اینجا کلیک کنید.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن