اخبار اخبار

10:06
20 فروردین 1397

تقدیر از هدایت الله بهبودی در افتتاحیه هفته هنر انقلاب

مراسم افتتاحیه هفته هنر انقلاب در حالی قرار است عصر امروز در سالن سوره حوزه هنری برگزار شود که بناست در یکی از بخش‌های این مراسم از هدایت‌الله بهبودی، نویسنده پیشکسوت و شناخته شده در حوزه ادبیات انقلاب تقدیر شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در این مراسم که عصر امروز دوشنبه ۲۰ فروردین در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود، علاوه بر تقدیر از بهبودی، برگزیدگان دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب هم معرفی می‌شوند.
همچنین قرار است از دو کتاب داستان «نان و آفتاب» و «هنوز بی قرارنگاهت هستم» در آیین افتتاحیه هفته هنر انقلاب رونمایی ‌شود.
«نان و آفتاب» مجموعه داستان‌های بخش بزرگسال هفتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب را دربر می‌گیرد که توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

همچنین کتاب «هنوز بی‌قرار نگاهت هستم» شامل داستان‌های نوجوان منتخب از هفتمین جشنواره سراسری داستان انقلاب است که توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.
دو مجموعه داستان نامبرده به کوشش خسرو باباخانی و رقیه سادات صفوی گردآوری و تنظیم شده‌اند.
سخنرانی رئیس حوزه هنری و دبیر علمی جشنواره داستان انقلاب هم از دیگر جزئیات مراسم «جشن هنر انقلاب» است.
از جمله آثار هدایت‌الله بهبودی کلهری می‌توان به «سفر به قله‌ها»، «خرمشهر کو جهان آرا»، «پا به‌ پای باران»، «سفر بر مدار مهتاب»، «سفر به روسیه»، «سفر به حلبچه»، «خرمشهر خانه رو به آفتاب»، «مدال و مرخصی» و... اشاره کرد.
همچنین کتاب «ادبیات در جنگ‌های ایران و روس» تالیف هدایت الله بهبودی به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شده است.
گفتنی است چهارمین هفته هنر انقلاب از تاریخ ۲۰ الی ۲۶ فروردین ماه در حوزه هنری برگزار می‌شود.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن