اخبار اخبار

11:07
20 اسفند 1396

امضای تفاهم همکاری سوره مهر با بنیاد مطالعات اسلامی روسیه

انتشارات سوره مهر و بنیاد مطالعات اسلامی روسیه با هدف ترجمه و انتشار و توزیع کتاب‌های سوره مهر به زبان روسی، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در این تفاهم همکاری که به امضای عبدالحمید قره‌داغی، مدیرعامل انتشارات سوره مهر و سیدناصر طبایی، قائم مقام و مدیرعامل انتشارات بنیاد مطالعات اسلامی روسیه رسید، دو طرف بر استفاده از ظرفیت‌های مختلف در حوزه ترجمه معکوس و عرضه آثار ایرانی به زبان روسی تاکید کردند.

مشورت و همکاری و هم افزایی در راستای تولید ترجمه و انتشار آثار در حوزه بین‌الملل، تبادل تجربیات و اطلاعات در حوزه تولید ترجمه و نشر کتار در همه سطح، برگزاری کارگاهای آموزشی و جلسات نقد و ... از مفاد این تفاهم نامه همکاری است.

گفتنی است بنیاد مطالعات اسلامی روسیه تا کنون 20 عنوان از آثار سوره مهر از جمله 10 جلد از مجموعه «شکرستان»، «آه با شین» و ... را به روسی ترجمه و توسط بزرگترین شرکت نشر و پخش روسیه به نام (AST) در این کشور توزیع کرده است.

همچنین این مرکز 5 جلد از مجموعه «قصه‌های شیرین ایرانی» را به روسی ترجمه کرده که قرار است به زودی توسط یک ناشر روسی منتشر و توزیع شوند.

برای مشاهده ترجمه روسی کتاب آه با شین اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده ترجمه روسی شکرستان اینجا کلیک کنید.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن