اخبار اخبار

13:36
19 اسفند 1396

یارمهربان، عیدی کودکان

هدیه نوروزی با نمایشنامه‌های مصطفی رحماندوست

«آن، مان، نباران»، مجموعه هفت جلدی نمایشنامه‌های مصطفی رحماندوست برای کودکان است که سوره مهر این مجموعه را برای عیدی بچه‌ها معرفی می کند.

  به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، مجموعه «آن‌، مان، نباران» شامل این آثار است: جلد اول (یک بابا و یک مامان)، جلد دوم (یک مسواک و یک دندان)، جلد سوم (یک اخمو و یک خندان)، جلد چهارم (بهار بود و زمستان)، جلد پنجم (قصه گرگ و چوپان)، جلد ششم (قصه باغ و باغبان) و جلد هفتم (قصه ابر و باران) است.
 
رحماندوست درباره این مجموعه گفت:مجموعه هفت جلدی «آن،‌مان، نباران» برای گروه سنی الف و ب است. این نمایشنامه‌ها کوتاه و آهنگین هستند و با دو یا سه شخصیت اجرا می شوند.
 
 
وی افزود: هدفی که از نوشتن این مجموعه داشتم این است که بچه‌ها سر مسائل کم‌اهمیت بگو مگو و دعوا نکنند  و خودشان را برتر و مثبت‌تر از دیگران ندانند. در واقع هر موجودی یک سری ویژگی‌های مثبت دارد و یک سری ویژگی‌های منفی. ولی آن چیزی که مهم است در کنار هم بودن است. در این مجموعه آورده‌ام که کودک هم ابر باشد و هم باران. هم پدرباشد و هم مادر و...
 
رحماندوست همچنین اظهار داشت: نمایش‌نامه، مادر همه هنرهای دراماتیک است و باعث می‌شود کودک روی پای خودش بیاستد و اینکه چقدر این مجموعه موفق خواهد بود بایستی منتظر بمانیم تا وارد بازار شود و مورد نقادی قرار گیرد.
 
این نویسنده و شاعر پیشکسوت حوزه کودک و نوجوان در پایان خاطر نشان کرد :  «آن مان نباران» در حقیقت هفت نمایشنامه کوتاه برای اجرا در مهد کودک و مجموعه ای با رویکرد نهادینه کردن سبک زندگی از دوران خردسالی است.
 
برای تهیه این اثر با شماره 66477001 تماس حاصل فرمایید.
 
 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن