اخبار اخبار

15:53
15 اسفند 1396

به مناسبت در پیش بودن ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن اتفاق افتاد:

تقدیر رییس حوزه هنری از بانوان همکار سوره مهر

محسن مومنی شریف با حضور در انتشارات سوره مهر از همکاران خانم سوره مهر به مناسبت در پیش بودن ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در این مراسم که محمد حمزه زاده، قائم مقام رییس حوزه هنری، علیرضا معینی بخش، معاون مالی و اداری حوزه هنری، عبدالحمید قره داغی، مدیرعامل انتشارات حضور داشتند، مومنی شریف با اشاره به پیشرفت‌های سالهای اخیر سوره مهر گفت: بدون شک نقش نیروی انسانی جوان و متعهد به خصوص همکاران خانم سوره مهر در این موفقیت دخیل است و من از تک تک شماها تشکر می‌کنم.


وی افزود: بانوانی که در بخش‌های مختلف انتشارات سوره مهر در حال فعالیت هستند هر کدام به نوعی در پیشرفت‌های چشمگیر سوره مهر نقش دارند و باید قدر اینها دانسته شود.


مومنی شریف در ادامه با اشاره به استقبال از کتاب «خاطرات سفیر» نوشته نیلوفر شادمهری اظهار داشت: با اینکه این کتاب به تازگی منتشر شده، ولی استقبال از آن به حدی است که در کمتر از چند ماه به چاپ دهم رسیده است. 


گفتنی است پیش از مراسم تقدیر رییس حوزه هنری از همکاران خانم انتشارات سوره مهر، وی با حضور در بخش‌های مختلف بازرگانی، تولید، روابط عمومی، سوره مهر الکترونیک (سما) و مالی و اداری با کارکنان سوره مهر دیدار کرد و از نزدیک در جریان فعالیت این بخش‌ها قرار گرفت.

گزارش تصویری این مراسم را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن