اخبار اخبار

10:10
15 اسفند 1396

«آخرین نشان مردی» مهرداد صدقی به نمایشگاه کتاب تهران می‌آید

کتاب «آخرین نشان مردی» تازه‌ترین اثر طنز مهرداد صدقی نویسنده کتاب پر مخاطب «آبنبات هل‌دار»، در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، جدیدترین اثر مهرداد صدقی داستان دانشجویی خوش ذوق  است که مشغول نگارش پایان نامه دانشجویی است که وقایع اطراف بر نگارش پایان نامه تاثیراتی به همراه دارد. نگارش پایان نامه تحت تاثیر وقایع و رخدادهای گوناگون اطراف قرار می‌گیرد و به تبع آن پیش می‌رود.
در این کتاب وقایع و موقعیت‌های طنز آمیز دوره دانشجویی با زبان فارسی معیار و قلم طنز آمیز مهرداد صدقی به رشته تحریر درآمده که برای افرادی که دوره دانشجویی را تجربه کرده‌اند یادآور خاطرات و برای افرادی که ذهنیتی از فضای دانشجویی ندارند می‌تواند جذاب باشد.


صدقی درباره نگارش این اثر و چگونگی خلق آن گفت:  این کتاب در دوره‌ای که مشغول نگارش پایان نامه دکترا بودم نوشته شد و دقیقا با تحویل آن به اتمام رسید. البته اتفاقات و فضاهای موجود در کتاب ساختگی است و اتفاقات قصه ساخته و پرداخته شده و هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.
وی ادامه داد: این کتاب مجموعه داستان‌های طنزی است که با شخصیت‌های ثابت و رویداد‌های متوع طنزآمیز خلق شده است. همچنین در نگارش تمام بخش‌های این اثر سعی کردم احساس آرامش و حس خوب زندگی را به مخاطبان انتقال بدهم که با اتمام این کتاب در مخاطب همراه با لبخند، یک آرامش روحی و ذهنی ایجاد شود.
گفتنی است از صدقی تا کنون کتاب‌های "آب نبات هل دار"‌و " نقطه ته خط"  از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده که به ترتیب به چاپ دهم و دوم رسیده‌اند.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن