اخبار اخبار

15:49
11 بهمن 1396

با گزیده و ویراسته‌ی محمدرضا سرشاردر هفت مجلد

مجموعه «داستان‌های انقلاب» برای نوجوانان

مجموعه هفت جلدی «داستان‌های انقلاب» با ویرایش محمدرضا سرشار(رهگذر) شامل گزیده داستان‌های کوتاه درباره پیروزی انقلاب اسلامی برای نوجوانان است، که در آستانه دهه فجر به علاقه‌مندان کتاب معرفی می شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، مجموعه هفت جلدی «داستان‌های انقلاب» که توسط محمدرضا سرشار گزیده و ویرایش شده، شامل منتخب داستانهای کوتاهی است که تاکنون درباره انقلاب اسلامی ایران نوشته و منتشر شده است.
 
داستانهای این مجموعه که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده، به قلم نویسندگان شناخته شده در حوزه ادبیات کودک و نوجوان به رشته تحریر درآمده است. این گروه سنی (نوجوان) با خوانش این مجموعه می‌توانند با حال و هوا و روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی آشنا شوند.
 
عناوین این هفت مجموعه به ترتیب عبارتند از «به دنبال پدر»، «پای تخته سیاه»، «همه گفتند مرگ بر شاه»،«نوشته روی دیوار»، «غریبه‌ها»، «جاسوس» و «امام می‌آمد» است.
 
«به دنبال پدر»: اولین مجموعه از سری«داستان های انقلاب» است. در این مجموعه، 6 داستان به قلم نویسندگان نسل اول بعد از انقلاب است که اسامی آنها با داستان‌هایشان عبارتند: داوود غفارزادگان«روزی دیگر»، رضا رهگذر«مش‌قاسم»، طاهره ایبد«آقا جان»، حسین فتاحی«شبهای انقلاب» ، محمد ناصری«محمد ناصری» و شهید علیرضا شاهی «به دنبال پدر».
 
«پای تخته سیاه»: کتاب«پای تخته سیاه» دومین مجموعه از سری«داستان های انقلاب» است. در این مجموعه، ناصر شریف زاده با داستان«پای تخته سیاه»، مجید درخشانی با دو داستان «یک فریاد و هزار فریاد» و «سیزده محرم» و داوود غفارزادگان نیز با دو داستان دو داستان: «جعبه عسل» و «رویش در باد»، دومین اثر از مجموعه داستان‌های انقلاب را تشکیل داده‌اند.
 
همه گفتند مرگ بر شاه:«همه گفتند مرگ بر شاه»، سومین مجموعه از سری«داستان های انقلاب» است. این مجموعه، شش داستان به قلم پنج نویسنده است؛ مجید درخشانی با دو داستان«رهایی» و«اخلالگرها» بهمن پگاه راد با داستان«مدرک جرم»، داوود غفارزادگان نیز با داستان «کبوترها و خنجرها» ، ابراهیم حسن بیگی با «استوار ایوبی» و مریم جمشیدی نیز با داستان «همه گفتند مرگ بر شاه» ارائه شده است.
 
کتاب«نوشته روی دیوار»، چهارمین مجموعه از سری«داستان های انقلاب» است. این مجموعه با پنج داستان به قلم پنج نویسنده است. محمدرضا بایرامی«تفنگ»، مصطفی خرامان«سنگ و شیشه»، غلامرضا آبروی«عکس»، هاجر زمانی«شبی برای شعار نویسی» و سید ناصر هاشمی«نوشته روی دیوار» ارائه شده است.
 
کتاب«غریبه ها»، پنجمین مجموعه از سری«داستان های انقلاب» است. در این مجموعه، 4 داستان به قلم 3 نویسنده است. علی اکبر والایی«آخرِتعزیه»، م. تقوا «بسته عجیب» و محمدحسین کیانپور با دو اثر«شاخه‌های شکسته و غریبه‌ها» ارائه شده است. گفتنی است این اثر پیشتر در سوره مهر انتشار به چاپ چهارم رسیده بود.
 
 کتاب«جاسوس»، ششمین مجموعه از سری«داستان های انقلاب» است. در این مجموعه، 4 داستان به قلم 4 نویسنده؛ علی آقاغفار«اولین نقش من»، مجید درخشانی«جاسوس»، محمدحسین کیانپور«مجسمه» و حسین عبدی«نقشه» ارائه شده است. گفتنی است این اثر پیشتر در سوره مهر به چاپ چهارم رسیده بود.   
 
کتاب«امام می آمد»، هفتمین مجموعه از سری«داستان های انقلاب» در این مجموعه، 6 داستان به قلم 6 نویسنده؛ وجیهه علی اکبری سامانی«یکی از همین مردم»، احمد عربلو«مرد پریشان»، خسرو آقایاری «شبهای حکومت نظامی»، علی اکبر والایی«دستی از دور»، مهدی کردفیروزجایی«اعلامیه» و بهاره طائرپور«امام آمد» آمده است.
 
 
قیمت کتاب‌های این مجموعه به تفکیک:
به دنبال پدر: 6 هزار تومان
پای تخته سیاه: 6 هزار تومان
همه گفتند مرگ بر شاه: 6 هزار تومان
نوشته روی دیوار: 6 هزار تومان
غریبه‌ها: 5 هزار تومان
جاسوس: 5 هزار تومان
امام می‌آمد: 5 هزار تومان
برای تهیه کتاب‌ها با شماره 66477001 تماس حاصل فرمایید.
 
 
 
 
 
 
 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن