اخبار اخبار

11:17
23 دی 1396

روایت کتاب «پنهان زیر باران» از شبکه آموزش

کتاب «پنهان زیر باران» از امشب در برنامه تلویزیونی «رو به روی ماه» شبکه آموزش با اجرای آقای اسماعیل باستانی مجری ، گوینده و بازیگر روایت می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، «پنهان زیر باران» کتاب خاطرات سردار شهید علی ناصری نوشته سید قاسم یاحسینی است که قرار است به مدت یک هفته هر شب ساعت 23 در برنامه رو به روی ماه شبکه آموزش به صورت تصویری روایت می‌شود.
سردار علی ناصری مسئول اطلاعات‌ عملیات لشکر هفت ولیعصر(عج)، جانشین مرکز اطلاعات‌ عملیات قرارگاه کربلا، فرمانده تیپ 6 امام حسن عسگری‌ (ع) و جانشین قرارگاه نصر بوده که سرانجام در تیرماه سال 1385 بازنشسته شده  و خاطرات وی که حاصل ماه ها گفت و گو و مصاحبه های طولانی او با گردآورنده کتاب(سید قاسم یاحسینی) است و در 70 نوار کاست پُرشده شده بوده، اکنون در قالب کتاب پنهان زیر باران در دسترس علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در بخش خاطرات دوران مقدس است.
این کتاب که در یازدهمین دوره کتاب سال دفاع مقدس رتبه دوم در گروه خاطره دیگرنوشت را کسب کرده است، در 13 فصل تنظیم شده است. راوی در گفته‌هایش از گذشته پدرانش سخن می‌گوید که پیش از انقلاب در میان عرب‌های خوزستان در شجاعت و دلیری شهره بوده‌اند. اصل خانواده‌ علی ناصری از طایفه «طلاور» است که یکی از طوایف ایل بزرگ بختیاری است. اکنون این طایفه در نواحی ایذه، باغ ملک و رامهرمز زندگی می‌کنند.
برنامه تلویزیونی "رو به روی ماه" به تهیه کنندگی و کارگردانی داوود آجرلو هر هفته به یک کتاب اختصاص دارد و در هر هفته یک بازیگر یا گوینده، کتاب را به صورت تصویری اجرا می‌کند.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن