اخبار اخبار

11:37
12 مهر 1396

آمار فروش کمپین کتاب سوره مهر به بیش از ۱۲ هزار نسخه رسید

فروش بیش از ۱۲۵۰۰ نسخه کتاب در قالب کمپین «هشت سال هشت کتاب هشت روایت»

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، پس از نزدیک به پانزده روز از آغاز کمپین «هشت سال هشت کتاب هشت روایت» انتشارات سوره مهر برای فروش هشت عنوان با موضوع دفاع مقدس که همزمان با آغاز هفته گرامیداشت هشت سال جنگ تحمیلی آغاز شده بود، بیش از ۱۲۵۰۰ نسخه کتاب از مجموع این هشت عنوان به فروش رفت.

در صدر فهرست کتاب‌های به فروش رفته در این کمپین کتاب «وقتی مهتاب گم شد» نوشته حمید حسام قرار دارد که بیش از ۴۸۰۰ نسخه از آن به فروش رفته است. در رتبه دوم نیز کتاب «کوچه نقاش‌ها» به کوشش راحله صبوری قرار دارد که بیش از ۱۲۰۰ نسخه از آن به فروش رفته است. رتبه سوم فروش نیز در اختیار کتاب «رفاقت به سبک تانک» نوشته داوود امیریان است که بیش از ۱۱۰۰ نسخه از آن به فروش رفته است.

کمترین میزان فروش در این کمپین نیز به کتاب «پنهان زیر باران» اختصاص دارد که بیش از ۸۴۰ نسخه از آن به فروش رفته است.

کمپین «هشت» انتشارات سوره مهر به دلیل استقبال مخاطبان تا پایان مهرماه تمدید شده است و مخاطبان علاقه‌مند به آثار سوره مهر می‌توانند در قالب این کمپین از کتابفروشی‌های سراسر کشور هشت کتاب   «روزهای بی‌آینه»، «کوچه نقاش‌ها»، «وقتی مهتاب گم شد»، «مهمان صخره‌ها»، «پنهان زیر باران»، «رفاقت به سبک تانک»، «بچه‌های کوهستان» و «پایی که جا ماند» با تخفیف ۳۰ درصدی در کتابفروشی‌های سوره مهر و تخفیف ۲۰ درصدی در سایر کتابفروشی‌های منتخب خریداری کنند.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن