اخبار اخبار

12:07
5 مهر 1396

تمدید کمپین هشت تا پایان مهر؛

فروش بیش از ۱۱ هزار نسخه کتاب

همزمان با فروش نزدیک به ۱۲ هزار نسخه کتاب در کمپین هشت انتشارات سوره مهر،زمان برگزاری این کمپین تا پایان مهرماه تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، پنج روز پس از آغاز کمپین کمپین «هشت سال هشت کتاب هشت روایت» انتشارات سوره مهر، مسئولان برگزاری، استقبال از آن را بسیار خوب توصیف کرده و از تمدید مهلت برگزاری آن به خواست مخاطبان آثار این موسسه انتشاراتی خبر می‌دهند.

کمپین هشت از ابتدای هفته دفاع مقدس آغاز شده است و در آن  هشت روایت واقعی از هشت راوی و در قالب هشت کتاب با عناوین «روزهای بی‌آینه»، «کوچه نقاش‌ها»، «وقتی مهتاب گم شد»، «مهمان صخره‌ها»، «پنهان زیر باران»، «رفاقت به سبک تانک»، «بچه‌های کوهستان» و «پایی که جا ماند» با تخفیف ۳۰ درصدی در کتابفروشی‌های سوره مهر و تخفیف ۲۰ درصدی در سایر کتابفروشی‌های منتخب عرضه خواهد شد.

مهدی جعفرزاده مسئول اجرایی این کمپین در همین زمینه عنوان کرد: از ابتدای برگزاری کمپین تاکنون ۱۱۸۰۰ جلد کتاب از طریق این اتفاق به فروش رسیده است که پرفروشترین اثر در میان آنها کتاب «وقتی مهتاب گم شد» اثر حمید حسام بوده است که ۴۰۰۰ نسخه از آن تاکنون به فروش رسیده است.

وی ادامه داد: کمترین میزان فروش در این مدت شامل فروش هشتصد نسخه‌ای از یک کتاب بوده است که شامل اثر میهمان صخره‌ها می‌شود و ما کمتر از این میزان استقبال در ۵ روز اخیر نداشته‌ایم.

وی درباره کتابفروشی‌های فعال در این مورد کمپین نیز گفت: ما به عنوان شرکت انتشارات سوره مهر با ۱۰ شرکت بزرگ پخش کتاب در کشور در ارتباط هستیم که تنها یکی از آنها با پانصد کتابفروشی در تماس است و آثار ارائه شده در این کمپین را ارائه می‌کند ولی در یک نگاه کلی می‌توان گفت که بیش از پنجاه درصد از کتابفروشی‌های سراسر کشور آثار این کمپین را عرضه می‌کنند.

جعفرزاده در پایان از تمدید زمان برگزاری این کمپین تا پایان مهر ماه در کتابفروشی‌های سراسر کشور خبر داد.

متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن