اخبار اخبار

17:00
28 شهریور 1396

کمپین سوره مهر به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

هشت سال، هشت کتاب، هشت روایت

همزمان با سالروز آغاز جنگ تحمیلی و در طول هفته دفاع مقدس قرار است هشت روایت از هشت سال دفاع مقدس بازگویی شود که در بین دوستداران ادبیات دفاع مقدس به کمپین «هشت» معروف شده‌است.
به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، کمتر از دو سال از انقلاب اسلامی نگذشته بود که رژیم بعثی عراق آتش جنگ علیه ایران را به راه انداخت. مردم که هنوز مزه شیرین انقلاب در دهانشان تازه بود، دست به کار شدند تا متجاوز عراقی را از خانه خود بیرون کنند و دفاعی مقدس را رقم بزنند. حالا 29 سال از امضای قطعنامه و پایان جنگ می‌گذرد اما لحظه‌های تلخ و شیرین این دفاع جانانه از قلب و ذهن این ملت هرگز پاک نخواهد شد. امسال، در سالروز آغاز جنگ تحمیلی و همزمان با هفته دفاع مقدس قرار است هشت روایت از هشت سال دفاع مقدس بازگو شود تا یادمان نرود این خاک چگونه آزاد شد و آزاد ماند.

در همین راستا، انتشارات سوره مهر به مناسبت هفته دفاع مقدس کمپین «هشت» را برای مخاطبان خود تدارک دیده است. در این کمپین، هشت روایت واقعی از هشت راوی و در قالب هشت کتاب، همراه با تخفیفات ویژه به مخاطبان علاقه‌مند عرضه خواهد شد. سوره مهر که پیش از این هم داستانِ جنگ ایران را در صدها عنوان از کتاب‌هایش منتشر کرده بود، این بار قصد دارد تا دفاع مردم را از نگاه هشت عنصر کلیدی روایت کند؛ دفاع مقدس از نگاه زنان، نیروهای مردمی، سپاه، ارتش، نیروهای اطلاعات عملیات، کودکان، نوجوانان و اسراء که بدون شک جذاب و خواندنی خواهند بود.

به همین منظور کتاب‌های «روزهای بی‌آینه»، «کوچه نقاش‌ها»، «وقتی مهتاب گم شد»، «مهمان صخره‌ها»، «پنهان زیر باران»، «رفاقت به سبک تانک»، «بچه‌های کوهستان» و «پایی که جا ماند» با تخفیف 30 درصدی در کتابفروشی‌های سوره مهر و تخفیف 20 درصدی در سایر کتابفروشی‌های منتخب عرضه خواهد شد.

همچنین امکان ارسال رایگان به تمام نقاط ایران فراهم شده تا علاقه‌مندان بتوانند از طریق شماره تلفن 02166460993 یا وبسایت سوره مهر به آدرس www.Sooremehr.ir نسبت به سفارش هر یک از کتاب‌ها با تخفیف 30 درصد و هزینه ارسال رایگان اقدام کنند.

برای تهیه کتاب‌های الکترونیک روی لینک کلیک کنید.

برای تهیه نسخه چاپی کتاب‌ها روی لینک کلیک کنید.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن