اخبار اخبار

16:56
23 اسفند 1395

«وقتی مهتاب گم شد» در مسابقه کتابخوانی کاروان زیارتی راهیان نور

مسابقه کتابخوانی «وقتی مهتاب گم شد» همزمان با ایام نوروز و سفر کاروان‌های زیارتی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور برگزار می‌شود.

 
 به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، مسابقه کتابخوانی «وقتی مهتاب گم شد» همزمان با نوروز و سفر کاروان‌های زیارتی راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب و جنوب غرب کشور برگزار می‌شود.
 
حجت الاسلام حسن ناصری‌پور، معاون فرهنگی سازمان  فرهنگی هنری با اشاره به برگزاری مسابقه کتابخانوانی «وقتی مهتاب گم شد» گفت: فراغت تعطیلات نوروزی و سفر زیارتی کاروان‌های راهیان نور، فرصت مناسبی برای مطالعه است و چه زیباتر و مفیدتر خواهد بود که این مطالعه با یاد شهدا و توسل شفاعت از شهدا در آغاز سال انجام شود.
 
وی افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هر ساله مسابقات فرهنگی ویژه‌ای برای تعطیلات نوروز برگزار می‌کند و پیشنهاد امسال، مسابقه کتابخوانی از کتاب «وقتی مهتاب گم شد» است.
 
ناصری‌پور بیان کرد: این کتاب مفتخر به یادداشتی تحسین برانگیز از سوی مقام معظم رهبری شده و سرتاسر کتاب مالامال از اخلاص و ایثار و حماسه است و نثر روان آن برای همه گیراست.
 
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری بیان کرد: آن چه با خواندن این کتاب به انسان دست می‌دهد احساس معنویت، ستایش نسل سرافراز دفاع هشت ساله و دلتنگی مردانی که رفتند تا ایران اسلامی بماند و هر آن چه زاییده خلوص و پاکی است.
 
علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند به سایت کتابخانه‌های عمومی تهران www.tlib.ir مراجعه و پرسشنامه اینترنتی را کامل یا از طریق پیامک، گزینه‌های صحیح را به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۴۵ارسال کنند.

برای خرید نسخه چاپی وقتی مهتاب گم شد اینجا کلیک کنید.

برای خرید نسخه صوتی وقتی مهتاب گم شد با صدای جواد پیشگر اینجا کلیک کنید.

برای خرید نسخه صوتی وقتی مهتاب گم شد با صدای مهرداد عشقیان اینجا کلیک کنید.

برای خرید نسخه الکترونیک وقتی مهتاب گم شد اینجا کلیک کنید.
 
 
.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن