اخبار اخبار

15:03
4 بهمن 1395

همزمان با رونمایی نسخه چاپی صورت گرفت

رونمایی از نسخه الکترونیک کتاب «گلستان یازدهم»

نسخه الکترونیک کتاب «گلستان یازدهم» خاطرات زهرا پناهی روا همسر سردار شهید علی چیت سازیان نوشته بهناز ضرابی زاده همزمان با رونمایی از نسخه چاپی آن منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، کتاب «گلستان یازدهم» یک عاشقانه آرام در دل جنگ است. خاطرات زهرا پناهی روا، همسر علی چیت‌سازیان از سرداران شهید استان همدان است. کتاب در 17 فصل تدوین شده و از زمان تولد فرزند شهید آغاز می‌شود تا این روزهای راوی ادامه می‌یابد. 


اگر در کتاب قبلی ضرابی‌زاده این روایت ساده و شیرینی خاطرات بود که مخاطب را به سمت خود جلب می‌کرد، در «گلستان یازدهم» نثر نویسنده به پختگی بیشتری رسیده؛ به طوری که ضرابی‌زاده تلاش دارد تا با استفاده از تکنیک‌های جدید، فضای متفاوتی را ایجاد کند. 


ایجاد جریان سیال ذهن در روایت خاطرات، فضاسازی، حفظ لهجه شخصیت‌ها در کتاب و شخصیت‌پردازی با استفاده از گفت‌وگو از جمله تکنیک‌هایی است که در این کتاب بیشتر از «دختر شینا» قابل درک است.


گفتنی است، نسخه الکترونیکی این کتاب در سایت سوره مهر  به آدرس sooremehr.ir  قرار داده شده و علاقه مندان می‌توانند با دانلود نرم‌افزار کتابخوان اختصاصی سوره مهر نسبت به تهیه نسخه الکترونیک آن اقدام کنند. 

 علاقه مندان می‌توانند نسخه الکترونیک این کتاب را از اینجا دریافت کنند.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن