اخبار اخبار

11:08
12 دی 1395

با حضور مرتضی سرهنگی و حمیدرضا مقدم فر

رونمایی کتاب «همه سیزده‌ سالگی‌ام» در خبرگزاری تسنیم

مراسم رونمایی کتاب «همه سیزده‌ سالگی‌ام» به قلم گلستان جعفریان ساعت 10 صبح فردا دوشنبه در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، در این مراسم مرتضی سرهنگی، مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت حوزه هنری،‌ گلستان جعفریان، نویسنده کتاب، مهدی طحانیان خاطره‌گو حضور داشته و درباره کتاب سخنرانی خواهند کرد.
 
مهدی طحانیان کوچک‌ترین اسیر ایرانی در اردوگاه‌های عراق بود که حضورش اعجاب نیروهای عراقی و رسانه‌های غربی را به‌همراه داشت. مصاحبه‌ای معروف از وی در رسانه‌ها منتشر شد که او تنها به‌شرط رعایت حجاب حاضر به مصاحبه با مجری می‌شود که در نهایت مجری این شرط را می‌پذیرد.

«همه سیزده سالگی‌ام» عنوان خاطرات او از روزهای جنگ و اسارت است که به‌قلم گلستان جعفریان، نویسنده، نوشته و از سوی سوره مهر منتشر شده است.

این اثر دربردارنده خاطرات کوچک‌ترین سرباز امام(ره) در اسارتگاه‌های عراق است؛ روزهایی که مقاومت بسیاری از سربازان ایرانی، زندانبانان را به زانو درآورد.
 
به‌گفته نویسنده این کتاب، پرداختن به خاطرات طحانیان در قالب فعلی کتاب «همه سیزه سالگی‌ام» تلاشی است برای چگونگی و چرایی حضور دانش‌آموزان در جبهه‌های جنگ.

جعفریان تلاش دارد تا خاطرات طحانیان را از زوایه جدیدی روایت کند، از زاویه نگاه یک نوجوان 13 ساله که درس و مدرسه را برای التیام دغدغه‌هایش رها می‌کند و به جبهه می‌رود و ... .

گفتنی است مراسم رونمایی کتاب «همه سیزده سالگی‌ام» در خبرگزاری تسنیم واقع در خیابان میرزای شیرازی، کوچه دوازدهم، پلاک دو برگزار می‌شود.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن