اخبار اخبار

15:00
4 دی 1395

جدیدترین نشریات روابط عمومی سوره مهر منتشر شدند

(عادت مطالعه) جدیدترین عنوان فصلنامه کتاب مهر است که در کنار مجله مهر که در شماره جدید خود به بررسی(جهانی سازی ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس) پرداخته، به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده اند.


به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، «کتاب مهر» فصلنامه تحلیلی کتاب است که به بررسی پژوهشی معضلات نشر و مباحث مربوط به  کتاب و کتابخوانی می پردازد. «مجله مهر» نیز نشریه تخصصی است که به صورت روتین در دویست و پنجاه و هشت شماره، با مطالب متنوعی در زمینه نشر کشور و آثار سوره مهر منتشر می‌شود.
 
 در فصلنامه کتاب مهر که شماره نوزدهم و بیستم آن اخیرا به صورت چاپی منتشر شده، با یادداشت حیدر ایمنی سردبیر فصلنامه تحلیلی- پژوهشی آغاز گردیده است.
 
نویسندگان و پژوهشگران با مقالات خود نقطه نظراتشان را درباره ترویج کتاب و کتاب خوانی خصوصا از طریق نشر الکترونیک برای علاقه مندان یار مهربان به رشته تحریر درآورده‌اند.
 
در دویست و پنجاه و هشتمین شماره نشریه تخصصی مهر که با عنوان (گنج پنهان) مطرح است به بررسی جهانی سازی ادبیات انقلاب و دفاع مقدس پرداخته شده است.
 
نشریه مهر نیز با یادداشت حیدر ایمنی سردبیر این نشریه آغاز گردیده، در ادامه صاحبنظران و نویسندگان مختلف دیدگا‌ه‌های خود را در باره جهانی سازی ادبیات دفاع مقدس بیان کرده‌اند.
 
نشریه مهر طبق شماره‌های پیشین خود با یادداشت اسدالله بقایی به پایان رسیده است.
 
 
 
 
 
 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن