اخبار اخبار

12:34
3 آذر 1395

پرفروش‌های سوره مهر در آبان‌ماه اعلام شد

آن بیست و سه نفر در کنار گلستان یازدهم درصدر اقبال مخاطبان

آثار پر مخاطب سوره مهر در آبان ماه مشخص شد که طی آن کتاب‌های ادبیات مقاومت در بین پرفروش‌های ماه گذشته جای دارند.


 
به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، آثاری چون «آن بیست و سه نفر»، «دختر شینا»، «پایی که جا ماند»، آثار پنج گانه فاضل نظری(گریه های امپراطور،آن ها، اقلیت ، ضد و کتاب)، «آبنبات هل‌دار» و «گلستان یازدهم» به ترتیب جزو پرفروش‌ها در ماه آبان هستند.
 
کتاب(آن بیست و سه‌نفر) با چاپ چهل و دوم به خاطرات خود نوشت احمد یوسف زاده اختصاص دارد. (دختر شینا) نیز خاطرات قدم خیر محمدی کنعان است که به قلم بهناز ضرابی‌زاده نوشته شده، تاکنون به چاپ شصت و دوم رسیده است. (پایی که جا ماند ) خاطرات خود نوشت سید ناصر حسینی پور که به چاپ پنجاه و هشتم رسیده است.
 
 آثار پر مخاطب فاضل نظری نیز این بار به مانند همیشه در بین پرفروش های سوره مهر قرار دارد. چهل و پنجمین چاپ مجموعه «گریه‌های امپراطور»، سی و نهمین چاپ مجموعه «آن‌ها»، سی و هشتمین چاپ «اقلیت» و بیست و هشتمین چاپ مجموعه «ضد» در کنار بیستمین چاپ غزلیات جدید فاضل نظری«کتاب»، نیز در بین پرفروش‌های ماه گذشته سوره مهر قرار دارند.
 
(آبنبات هل‌دار) رمان طنز مهرداد صدقی است که در مسابقه کتابخوانی بخون ببر برنامه خندوانه به علاقه مندان کتاب معرفی شده بود؛ این اثر نیز در میان کتاب های پر مخاطب سوره مهر قرار دارد.
 
 کتاب «گلستان یازدهم» که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است نیز خیلی سریع جای خود را در میان مخاطبان پیدا کرده است.این اثر دربردارنده خاطرات مشترک خانم پناهی روا و شهید چیت‌سازیان از زمان آشنایی، ازدواج ودوران کوتاه زندگی مشترک است که البته مروری هم به سال‌های بعد از شهادت شهید چیت سازان و زندگی خانم پناهی روا دارد. این خاطرات نیز به قلم بهناز ضرابی‌زاده گردآوری شده است. 
 
 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن