اخبار اخبار

14:58
28 بهمن 1394

تجلیل از خانواده شهدای مدافع حرم در اختتامیه «کتاب و زندگی»

در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقه کتابخوانی «کتاب و زندگی» که با محوریت کتاب «دختر شینا» برگزار خواهد شد، از خانواده شهدای مدافع حرم تجلیل به عمل می‌آید.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، خانواده‌های شهید سردار همدانی و سردار سیاح طاهری از جمله کسانی هستند که در این مراسم مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

در این مراسم هم‌چنین جمعی از هنرمندان از جمله امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی و برخی عوامل که در تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» حضور داشتند نیز حاضر خواهند بود. هم‌چنین به پنج نفر از کسانی که تصاویرشان در اینستاگرام مسابقه به عنوان تصاویر برگزیده انتخاب شده است به رسم یادبود هدیه و لوح تقدیری به امضای نویسنده و فرزندان شهید ابراهیمی اهدا خواهد شد. دو نفر از این افراد تهرانی و سه نفر دیگر بقیه غیرتهرانی هستند.

سومین دورۀ مسابقۀ «کتاب و زندگی» با محوریت کتاب «دختر شینا» برگزار شد. این کتاب بخش‌هایی از زندگیِ مرحوم قدم‌خیر محمدی کنعان، همسر شهید ستار ابراهیمی هژیر از شهدای استان همدان است که در نبود همسرش با صبر و پایداری، زندگی خود و پنج فرزندش را زیر سایۀ جنگ اداره می‌کرد.

«دختر شینا» به قلم بهناز ضرابی‌زاده و توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده و تاکنون حدود 180 هزار نسخۀ آن به فروش رسیده است.

خانوادۀ شهید ابراهیمی و نویسندۀ کتاب نیز بعد از انتشار کتاب در دیداری خصوصی با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند و آیت‌الله خامنه‌ای در این دیدار به تمجید از کتاب و شخصیت مرحوم محمدی پرداخت.

مراسم اختتامیۀ سومین دورۀ مسابقۀ «کتاب و زندگی»، ساعت 16 شنبه اول اسفند در تالار سوره حوزۀ هنری برگزار می‌شود. حضور عموم علاقه‌مندان در این مراسم آزاد است.

کلید واژه ها:
دختر شینا

متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن