اخبار اخبار

10:43
2 شهریور 1394

نسخه الکترونیک کتاب فرنگیس به بازار آمد

نسخه الکترونیک کتاب تازه منتشر شده «فرنگیس»؛ خاطرات فرنگیس حیدرپور نوشته مهناز فتاحی با نصف قیمت نسخه چاپی به بازار آمد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، نسخه الکترونیک کتاب فرنگیس به قیمت 8 هزار تومان عرضه شده که 50 درصد کمتر از قیمت نسخه چاپی آن است.


مخاطبان می‌توانند با ورود به بخش کتاب الکترونیک سایت سوره مهر به نشانی (http://ebook.sooremehr.ir/) نسخه الکترونیک این کتاب را خریداری کنند.


برای اینکار ابتدا باید نسخه اندروید نرم افزار کتابخوان سوره مهر را به صورت رایگان دانلود کرده و سپس با پرداخت آنلاین قیمت کتاب، اقدام به دانلود نسخه الکترونیک کتاب کنند.

 

کتاب «فرنگیس» شامل خاطرات فرنگیس حیدرپور متولد سال 1341 است. در سال 1359 پس از حمله عراق محل تولد فرنگیس، مردم به دره‌های اطراف فرار می‌کنند. فرنگیس که در آن زمان 18 سال داشت شب هنگام همراه برادر و پدرش جهت تهیه غذا به روستا باز می‌گردند. اما در طول راه پدر و برادر فرنگیس ضمن درگیری با عوامل عراقی کشته می‌شوند و فرنگیس در پی برخورد با دو سرباز عراقی بدون داشتن سلاح گرم، با تبر پدرش با سربازان درگیر شده، یکی را کشته و دیگری را با تمام تجهیزات جنگی اسیر می‌کند و به مقر فرماندهی ارتش ایران تحویل می‌دهد.


گفتنی است نرم افزار کتابخوان سوره مهر علاوه بر رایگان بودن، 40 کتاب الکترونیک رایگان را هم به کاربران هدیه می‌دهد.


نسخه الکترونیک کتاب «فرنگیس» از لینک قابل خریداری است.

کلید واژه ها:
کتاب انتشارات فرنگیس فتاحی

متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن