اخبار اخبار

12:12
10 اسفند 1393

ترجمه روسی کتاب «آه با شین» در مسکو رونمایی می‌شود

نسخه روسی رمان «آه با شین» نوشته محمد کاظم مزینانی در نمایشگاه کتاب مسکو رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، رمان «آه با شین» برنده جایزه جلال و قلم زرین، توسط  دکتر الکساندر آندروشکین مترجم روس، به زبان روسی ترجمه و در نمایشگاه کتاب مسکو رونمایی خواهد شد.
 
دکتر آندروشکین از انتشار نسخه روسی کتاب آه با شین توسط بنیاد مطالعات اسلامی ایران مسکو خبر داد و افزود: ترجمه رمان «آه با شین» از ماه آینده آغاز می شود  و تا ابتدای ماه آگوست سال جاری میلادی (مرداد ماه) به اتمام خواهد رسید.

وی همچنین افزود:  نسخه روسی «آه با شین» در پایان آگوست توسط بنیاد مطالعات اسلامی ایران در مسکو منتشر می شود و از این کتاب در ماه سپتامبر (شهریور ماه) در نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو با حضور نویسنده کتاب رونمایی می شود.

آه با شین روایت کننده فعالیت یک مبارز انقلابی چپ با فضای فکری کمونیستی است که از دهه 20 شمسی و بدو تولد شخصیت اصلی داستان آغاز می‌شود و تا سال 90 ادامه دارد. در این رمان به نوعی به تناقضات و تفاوت‌های نسلی بین شخصیت اصلی و فرزندش اشاره داشته‌ام.

گفتنی است رمان «آه با شین» توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده و تا کنون جوایز زیادی از جمله جایزه ادبی جلال آل احمد و قلم زرین را تا کنون دریافت کرده است.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
1 نظر ثبت شده
ملورین شناسه: 341
0
0

بسیار عالیست.ما باید تلاش کنیم که نثر پعار را همانند نثر ونظم کلاسک مان جهانی کنیم وکتابهاب برجسته را به زبانهای دیگر ترجمه نمایی.خدا قوت وموفق باشید

نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن