اخبار اخبار

12:52
13 دی 1393

برای گروه سنی نوجوان منتشر شد

جدیدترین رمان عزت الله الوندی با « مرغ هوا »

رمانی برای نوجوانان با عنوان « مرغ هوا» به قلم عزت الله الوندی روانه بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، جدیدترین اثر عزت‌الله الوندی با عنوان «مرغ هوا» منتشر شد. این اثر برگزیده چهارمین دوره جشنواره داستان انقلاب بوده که در خود داستانی از هزاران داستان نانوشته از حوادث انقلاب را روایت می‌کند.  فضای داستانی این رمان به دهه 50 شمسی مربوط می‌شود و داستان چند نوجوان را روایت می کند که با همکاری یکدیگر دست به اعتراض علیه رژیم شاهنشاهی می‌زنند.

عزت الله الوندی درباره این کتاب گفت :‌ این رمان نوجوان جلد سوم یک سه‌گانه است که جلدهای اول و دوم آن در آینده نوشته خواهد شد.  شخصیت‌های این داستان دو پسرعمو با نام‌های«ناصر» و «منصور» هستند که پدرهای آنها با یکدیگر اختلاف دارند و به تبع آن نیز میان این دو نوجوان اختلاف‌هایی وجود دارد. اختلافات این دو نوجوان در جهت رقابت با یکدیگر پیش می‌رود اما در ادامه داستان حوادثی رخ می‌دهد که این دو پسرعمو را به یکدیگر نزدیک می‌کند و رقابت میان آنها به رفاقت تبدیل می‌شود.

 وی با بیان اینکه ‌این داستان به شیوه دانای کل محدود روایت می‌شود در ادامه افزود: «ناصر» و«منصور» در سیر داستان با شخصیتی به نام «اردشیر» آشنا می‌شوند و «اردشیر» آنها را با یک سری مفاهیم جدید آشنا می‌کند.

لازم به ذکر است رمان «مرغ هوا» با تیراژ 2500 نسخه در 130 صفحه و با قیمت 6 هزار و 500 تومان توسط انتشارات سوره مهر روانه بازار نشر شده است.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن