اخبار اخبار

09:02
25 شهریور 1393

داستانک‌هایی از مهمان‌هایی با کفش‌های لنگه به لنگه

 

«مهمان‌هایی با کفش‌های لنگه به لنگه» 29 داستانک برای نوجوان از محمد گودرزی و اسماعیل الله دادی است که در سوره مهر مراحل آماده سازی را سپری می‌کند.

 

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، گودرزی یکی از نویسندگان این اثر درباره داستان‌ها گفت: مضمون داستان‌ها نگاهی اجتماعی به زندگی جانبازان جنگ تحمیلی دارد، که به صورت داستان برای نوجوانان به رشته تحریر درآمده است.

 

وی ادامه داد:  بیشتر جانبازان ما در زندگی های امروزی حضور فعالی دارند لذا سعی کردیم به صورت غیر مستقیم و با شیوه داستانی نوجوانان را با زندگی اجتماعی جانبازان آشنا کنیم.

 

گودرزی درباره شیوه نگارش این اثر اظهار داشت: از آن جایی که بنده معلم هستم احساس می‌کنم نوجوانان با داستان‌های کوتاه و طنز ارتباط بهتری برقرار می‌کنند لذا در این داستان‌ها سعی شده است که از تم طنز استفاده و در عین حال با داستان‌های کوتاه که مورد علاقه این گروه سنی است، نظر ن نوجوان را به این مجموعه داستانی جلب کنم.

 

این نویسنده همچنین اشاره‌ای به همکاری با اسماعیل الله دادی برای نوشتن داستان‌ها کرد و افزود: درطرح اولیه، این اثر را با همکاری دوست خوبم آقای الله دادی پایه ریزی کردیم در ادامه و در مراحل بعد در یک بازه زمانی هر دو ما صورت جداگانه به نگارش داستان‌ها اقدام کردیم که در نهایت از این مجموعه داستان‌ها با همفکری هم تعدادی از آنها انتخاب و پالایش شدند که برای یک دستی نثر داستان‌ها تمامی آنها توسط بنده بازنویسی شدند.

 

گودرزی در پایان خاطر نشان کرد: برای بازخورد عینی، داستان‌ها این مجموعه را با شاگردانم مطرح کردم که با توجه به برآیند مثبت بچه‌ها به این داستان‌ها احساس می‌شود که این گروه سنی بعد از مطالعه این اثر  بتوانند بیشتر با زندگی جانبازان آشنا شوند.

 برای خرید کتاب مهمان هایی با کفش های لنگه به لنگه اینجا کلیک کنید .

متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن