اخبار اخبار

10:22
7 تیر 1393

«فسقل قصه‌های موتوری» فریبا کلهر منتشر شد

هفت داستان کوتاه فریبا کلهرـ ویژه گروه سنی خردسال ـ با عنوان «فسقل قصه‌های موتوری» به همت انتشارات سوره مهر منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، فریبا کلهر درباره کتاب جدید خود با عنوان «فسقل قصه‌های موتوری» گفت: این کتاب مشتمل بر ۷ داستان کوتاه است و هدف این داستان‌ها بیشتر آموزش کودکان است.

وی در ادامه افزود: این داستان‌ها بسیار کوتاه هستند و تلاش کرده‌ام در این داستان‌ها کودکان را با موتورسیکلت آشنا کنم و فرهنگ استفاده از آن را به کودکان آموزش دهم. این کتاب برای بچه‌های دبستانی نوشته شده است.

کلهر در مورد فضای این داستان‌ها گفت: در تمامی این داستان‌ها از موتور صحبت می‌شود و موضوع اصلی همه این داستان‌های کوتاه، موتور و استفاده از آن در جامعه است. در این کتاب نکات بسیار ظریفی درباره استفاده از موتورسیکلت آورده شده تا کودکان با آن آشنا شوند.

وی درباره شخصیت‌های این داستان‌ها گفت: شخصیت بسیاری از این داستان‌ها خود موتور‌ها هستند و در این داستان‌ها موتورسیکلت‌ها عشق و جهنم خود را دارند. چنین فضایی را من برای موتورسیکلت‌ها به وجود آورده‌ام و حرف‌های خود را گفته‌ام.

نویسنده کتاب «قصه‌های قبل از غذا» در مورد چرایی انتخاب این سوژه برای نوشتن گفت: ایده نوشتن در مورد این کتاب از شرکت در یکی از برنامه‌هایی که در فرهنگسرا‌ها برگزار می‌شد، به ذهن من خطور کرد. در این جلسه عنوان شد که در مورد آموزش استفاده از موتورسیکلت خلاء‌هایی وجود دارد و از نویسندگان خواسته شد تا به این موضوع بیشتر اهتمام داشته باشند.

کلهر در انتها افزود: این سوژه برای من غریب نبود و پیش از این نیز کتابی با عنوان «موتور سوار سیاه‌پوش» را برای نوجوانان نوشته بودم و در این کتاب بار دیگر به موتورسیکلت پرداخته‌ام.

«فسقل قصه های موتوری» تولید مرکز دفتر کودک و نوجوان حوزه هنری است که در 45صفحه و در قطع جیبی توسط سوره مهر منتشر شده است.

برای خرید نسخه چاپی کتاب فسقل قصه ها موتوری اینجا کلیک کنید.

برای خرید نسخه الکترونیک کتاب فسقل قصه ها موتوری اینجا کلیک کنید.

برای خرید نسخه صوتی کتاب فسقل قصه ها موتوری اینجا کلیک کنید.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن