اخبار اخبار

20:00
26 فروردین 1393

آیین نامه ارسال مقاله کتاب مهر

پژوهشگر محترم، لطفا قبل از ارسال مقاله، آیین نامه کتاب مهر را مطالعه نمایید و در صورت موافقت با این آیین نامه، مقاله خود را از طریق ایمیل ارسال فرمایید.

 

 ادرس ایمیل:soore.mehrbook@gmail.com

عنوان ایمیل:RD

 

نکته 1 : در ایمیل ارسالی تنها دو فایل شامل فایل نویسندگان مقاله و فایل متن اصلی مقاله گنجانده شود.

 

نکته 2 : فرمت فایل نویسندگان و فرمت متن اصلی مقاله را دانلود نموده و بعد از اعمال تغییرات و ذخیره فایل آنها را برای ما ارسال کنید.

 

نکته 3 : در صورت عدم رعایت فرمت فایل ها مقاله وارد چرخه داوری نشده و مقاله به صاحب اثر برگردانده خواهد شد.

 

آیین نامه چاپ مقالات در فصلنامه تحلیلی-پژوهشی کتاب مهر:

 

  •  1.دریافت مقاله در کتاب مهر با ارسال ایمیل به صورت خودکار به کلیه نویسندگان مقاله اطلاع داده خواهد شد؛ بدیهی است درج نام نویسندگان در مقاله به منزله نقش اساسی ایشان در تدوین مقاله است، در صورتیکه نویسندگان مقاله در تدوین مقاله نقشی نداشتهاند و از نام آنها سوءاستفاده شده است، لطفا مراتب را بلافاصله از طریق ایمیل دریافتی اطلاع دهند. همه نویسندگان مقاله در مورد اصالت اثر مسئول هستند.

     

  • 2.کپی ­برداری یا تکرار بخش‌های قابل­ توجهی از مقاله دیگر (حتی اگر مقاله کپی شده مربوط به یکی از نویسندگان مقاله جدید باشد) به معنای سرقت علمی بوده و نویسنده در این مورد مسئول است.

     

  •  3.مقاله ارسالی نبایستی همزمان به چند نشریه جهت داوری داده شود و در صورت مشخص شدن این موضوع مقاله از چرخه داوری خارج خواهد شد.

     

  •   4.استفاده از دادههای نامعتبر یا دستکاری در دادههای پژوهش امری غیر اخلاقیست و در این صورت مقاله از چرخه داوری خارج خواهد شد.


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.