اخبار اخبار

12:05
2 تیر 1392

پس از چهل روز از چاپ اول

«ضد» در چهلمین روز به هشتمین چاپ رسید

مجموعه شعر جدید فاضل نظری «ضد» در قریب به چهل روز از چاپ اول آن به چاپ هشتم رسید تا رکورد دیگری در ارتباط با این کتاب ثبت شود.

مجموعه شعر جدید فاضل نظری «ضد» در قریب به چهل روز از چاپ اول آن به چاپ هشتم رسید تا رکورد دیگری در ارتباط با این کتاب ثبت شود.

به گزارش پایگاه خبری سوره مهر، مجموعه «ضد» که برای اولین بار توسط سوره مهر در نمایشگاه کتاب عرضه شده بود، در فاصله چهل روزه از چاپ اول آن به چاپ هشتم خود رسید.

این اثر که از نخستین روزعرضه آن در نمایشگاه کتاب با استقبال کم نظیر مخاطبان روبه رو گشته بود در ایام ده روز نمایشگاه کتاب به چاپ سوم رسید.

فاضل نظری در مورد شعرهای جدیدش اظهار داشت: فضای سروده‌هایم در این مجموعه جدید، عاشقانه و عارفانه است که در بیشتر این اشعار شاهد تلفیق این مضمون هستیم. در این مجموعه گاه بیت‌های عارفانه و گاه شاهد بیت‌های عاشقانه هستیم.

دفتر اشعار «ضد» چهارمین دفتر شعری فاضل نظری پس از «آن‌ها»، «گریه‌های امپراطور» و «اقلیت» است.

«گریه‌های امپراتور» به عنوان اولین مجموعه نظری، مجموعه 38 سروده از شاعر است. مجموعه غزل‌های «آن‌ها» هم که شامل 51 غزل است در نهمین دوره کتاب فصل که ویژه آثار منتشر شده در بهار 88 است در بخش شعر به عنوان اثر ممتاز و برتر معرفی شده است.

همچنین «اقلیت» شامل 38 سروده در یک دفتر از سه‌گانه شعری فاضل نظری است.

 


متن خبر
ارسال به دوستان

ارسال به دوستان

نظرات نظرات
0 نظر ثبت شده
اولین نظر را شما ارسال کنید.
نظرات ارسال نظر
بستن
نام و نام خانوادگی  * حداقل 3 کاراکتر وارد نمایید.
پست الکترونیکی پست الکترونیکی وارد شده صحیح نیست.
وب سایت URL وارد شده صحیح نیست.
متن نظر  * متن نظر خالی است.

بستن