کتاب معرفی کتاب


خنیاگر خزر

یادنامه دکتر غلامرضا رحمدل شرفشادهی

تعداد صفحات: 772

شابک: 978-600-03-1763-8

نوبت چاپ: اول

قیمت: 1,300,000 ریال

شمارگان: 1250

این اثر را می توان از زوایای گوناگون مورد ارزیابی و بهره برداری فرهنگی قرار داد .

1- کتاب منطق آفتاب ، یادنامه شاعر سفر کرده دکتر غلامرضا رحمدل شرفشادهی است که این شاعر و نویسنده انقلابی بیش از 30 سال از آرمان و دستاورد نظام مقدس انقلاب اسلامی حراست و پاسداری کرد یعنی از آفاز انقلاب اسلامی سال پنجاه و هفت تا زمان رحلتشان بیست و پنجم فروردین سال هشتاد و هشت .بطوریکه بدون استثنا تمامی شاعران انقلاب و معاصر و همچنین نویسندگان کشور از مراتب فضل و با تعهد مکتبی ایشان آشنایی کافی را دارند .

2-رحمدل از جمله شاعران انقلابی بود که لحظه ای از آرمان امام ، انقلاب و شهیدان غافل نبود ، چه در دانشگاه چه در عرصه کشور و مراکز گوناگون نمونه آثار ایشان یعنی اشعارشان ، داستان های تاریخ و حماسه عاشورا و دفاع مقدس و چه در مقالات علمی ایشان در تمامی مجلات دانشگاه های سراسر کشور و از طرفی دیدگاه های شاعران و نویسندگان مطرح کشور در این کتاب مبین این نظریه است.

متن پشت جلد کتاب خنیاگر خزر :

دکتر غلامرضا رحمدل از انسان های دل آگاهی بود که هرگز خود را رها نکرد .
فهمید « آمدنش برای چیست و از کجا آمده است و به کجا خواهد رفت » . او در اقیانوس عرفان مولانا شناور شد و در امواج دریای خروشان حافظ تن و جان شست و خود را آماده کرد به رودخانه زلال هستی ابدیت بپیوندد . دو رکعت نماز (نافله باران ) را اقامه بست و با امام و امت بیعت کرد و خود را وقف انقلاب کرد . او در راه اسلام و انقلاب فداکاری های فراوانی کرد . رحمدل با سلاح تیز شعر و سخن به یاری مردم ستم دیده برخاست و برای احقاق حق مردم لحظه ای درنگ نکرد . مردم لنگرود سخنان آتشین قبل از انقلاب او را هنوز هم به یاد دارند که چگونه علیه طاغوت به میدان آمد و تا فجر سپیده دم انقلاب از پای ننشست.

افزودن به سبد خرید
راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2962بستن