کتاب معرفی کتاب

برندها و مدیریت برند

تاریخ نشر: مهر 1396

تعداد صفحات: 444

قطع: رقعی

شابک: 978-600-175-571-2

نوبت چاپ: اول

قیمت: 450,000 ریال

شمارگان: 2500

معرفی کتاب
«این کتاب حاصل فعالیت‌های مجموعه‌ای از مستعدترین محققان عرصة برند در مراکز آموزش بازرگانی سراسر جهان و نیز همکاری سایر پیشگامان فکری برندسازی در سازمان‌ها است. مؤلفین به طور ویژه موضوعاتی از برندسازی را که علاقة مداوم و پایداری نسبت به آن‌ها وجود داشته (گسترش برند و هم‌پیمانی برند) و نیز مباحثی که طی سال‌های اخیر اهمیت روزافزونی یافته‌اند (مسئولیت اجتماعی شرکت و احساسات برند) مدنظر قرار داده‌اند. این کتاب چشم‌اندازهای جایگزینی در بحث برندها و مفاهیم، ارزیابی‌ها، مدیریت و حمایت از آن‌ها مطرح می‌کند.»
کوین لین کلر، پروفسور بازاریابی اسبورن، مرکز آموزش بازرگانی تاک،کالج دارت موث ، متخصص مشهور بین‌المللی در زمینة برندسازی و مؤلف کتاب «مدیریت راهبردی برند».
«این کتاب راهبردی معتبر در درک علم برندسازی ارائه می‌کند. مطالب گردآمده در فصل‌های این کتاب از برترین‌ متخصصان برندسازی است که بهترین پژوهش‌ها را از مجموعه‌ای از اصول و مقررات در برگرفته و بینش‌های جالب و جذابی برای دانشمندان و نیز مدیران فراهم می‌کند. اگر تابه‌حال در نحوة طراحی هم‌پیمانی موفق؛ چگونگی ایجاد و پروراندن وفاداری به برند در میان مصرف‌کنندگان، چگونگی توسعه مفاهیم نمادین توسط برندها و دلیل اینکه برخی برندها به «نشان‌های فرهنگی» تبدیل می‌شوند، مبهوت و سردرگم بوده‌اید، مطالعة این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنم.»
شارون شاویت، والتر اچ. استلنر پروفسور دانشگاه بازاریابی ایلی نویز انجمن پرزیدنت  – الکت در تحقیق مصرف‌کننده.
«این کتاب تعادل خوبی بین چشم‌اندازهای متفکرانة آکادمیک در عرصة برندها (به‌ویژه ابعاد روان‌شناختی زیربنایی برندها) و مدیریت آن‌ها به همراه شناخت روشنی از چالش‌ها و تقاضاهای پیش روی کارورزان معاصر فراهم کرده است. نویسندگان برنامه‌ای برای تحقیقات آینده و حوزه‌های همکاری بین فعالان دانشگاهی و کارورزان و پژوهندگان فراهم کرده‌اند.»
کورتیس پی. هاوت وت، پروفسور بازاریابی کالج بازرگانی فیشر، دانشگاه ایالت اوهایو
«مطالعه و بررسی استثنایی و جامعی از برندها از منظر فرهنگی، تحلیلی و احساسی»
جان گرزما، نویسندة «حباب برند» و مسئول ارشد اتاق فکر، گروه رابیکام یانگ
«تازگی کتاب در پرداختن به برندسازی از چشم‌اندازی پژوهشی است. فهرستی قابل ملاحظه از افرادی که در آن همکاری داشته‌اند ارائه شده و از حدود و گستره بسیار جامعی برخوردار است.»
مارک باتی، نویسندة کتاب «مفهوم برند»

 

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2587


بستن