کتاب معرفی کتاب


به زبان آدم

کتاب طنز به زبان آدم یکی دیگر از کتابهای مجموعه طنز نوجوان است که با هدف انتقاد از رفتار نسل جدید با تکنولوژی و عادت به کتاب نخوانی نوشته شده است .

تاریخ نشر: اردیبهشت 1395

تعداد صفحات: 60

قطع: رقعی

شابک: 978-600-03-0466-9

نوبت چاپ: اول

قیمت: 70,000 ریال

شمارگان: 2500

چگونه عین آدم زندگی کنیم ؟

 

برشی از کتاب به زبان آدم :

احتمالا همه آدم های روی زمین مهمانی را دوست دارند . نه ، بهتر است بگوییم :
همه بچه  آدم های روی زمین مهمانی رفتن را دوست دارند . خب کی بدش می آید یک جا بنشیند و همین طوری شت سر هم ازش پذیرایی کنند . حالا شما فکرش را بکنید که آدم یک جا ننشینید و با بچه های میزبان بازی یا دعوا بکند و باز هم بهش چیزی نگویند و از او پذیرایی کنند.

توجه داشته باشید که همه مزه مهمانی به همان دعوایی است که با بچه صاحبخانه می کنید.یعنی اگر یک جا رفتید مهمانی و عین بچه آدم نشستید سر جایتان و خیلی باکلاس ، یک دانه چای و دو تا قند و یک نصفه سیب خوردید و بابت همین چهار تا چیز مزخرف ؛ دو ساعت به سوال های مزخرف تر صاحبخانه جواب دادید ، بدانید و آگاه باشید که خیلی بچه خوب و بیچاره ای هستید.
یعنی مثلا آدم خیلی اتو کشیده بنشیند و برای بار یک ملیونم بگوید که بابایش را بیشتر دوست دارد یا مامانش را . بعد از آن بگوید کلاس چندم است. بعد بگوید معدلش چند شده . بعدش بگوید که دوست دارد در آینده چکاره بشود ؟ بعدش بگوید کی زن می گیرد یا شوهر می کند ؟ بعد برنامه هایش را برای زندگی مشترک توضیح بدهد...
ولش کن این مهمانی رفتن ندارد.
هروقت جایی مهمانی رفتید و در آنجا چهار تا شیشه شکاندید ، به کله بی موی آقای میبان ، بلند بلند خندیدید و پای چشم بچه هایتان را سیاه کردید و سر سفره به شیوه آدم های اولیه غذا خوردید و ته جعبه شکلات ها ها را در آوردید و روی دیوار پذیرایی شان اثر هنری خلق کردید ، بدانید و آگاه باشید که تازه توی مهمانی دارد بهتان خوش می گذرد.

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2409بستن