کتاب معرفی کتاب


زندگینامه خودتان را بنویسید (مجموعه کتاب های آموزش نویسندگی 4)

زندگینامه خودتان را بنویسید حتی اگر مشهور نیستید. لازم نیست حتما آدم مشهوری باشید ؛ شما باید این کار را بکنید ؛ باید سرگذشت خودتان را بنویسید.

تاریخ نشر: دی 1394

تعداد صفحات: 388

شابک: 978-600-175-988-8

نوبت چاپ: اول

قیمت: 370,000 ریال

شمارگان: 2500

اگر آرزو دارید زندگینامه خودتان را برای نسل امروز و آینده بنویسید ، این کتاب آرزوی شما را برآورده می کند.کتاب به شما می آموزد که چگونه مطالبتان را گزینش کنید و سامان دهید ، چه روش مناسبی را برای نوشتن زندگینامه خودتان انتخاب کنید و چگونه اگر در زمینه ای ضعف دانش دارید ، با تحقیق ضعف هایتان را برطرف کنید.

استیو زوسمر ، نویسنده کتاب ، کارشناس ارشد روزنامه نگاری و روزنامه نگار حرفه ای است . از این رو مطالبش را با زبانی ساده و روشن توضیح داده است و راهنمایی هایش کاملا عملی است.

از کتاب :

گزینش

وقتی برای اولین بار به بهترین داستان هایتان فکر می کنید ، فقط چند مورد بدیهی به ذهنتان می آید .اما وقتی که در ذهنتان کند و کاو می کنید ، سیلی از آن ها به ذهنتان هجوم می آورند.بیشتر زندگی نامه نویسان می گویند سخت ترین بخش کارشان این است که نمی دانند با این همه داستان و مطالب خوب چه کار کنند.انبوه مطالب البته نویسنده را مجبور به گزینش و انتخاب می کند که چه چیزهایی را در کتابش بیاورد و چه چیزهایی را کنار بگذارد.

راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
2373بستن