کتاب معرفی کتاب

عطر شب بوها

سرگذشت سردار شهید محمود شهبازی هم رزم شهید که به بیان زندگی نامه آن شهید بزرگوار می پردازد. سردار شهید جانشین لشکر 27 محمد رسول الله (ص) در فتح خرمشهر است که در سوم خرداد سال 61 به درجه شهادت نائل می‌شود.

تاریخ نشر: آبان 1391

تعداد صفحات: 67

شابک: 1-338-175-600-978

نوبت چاپ: اول

قیمت: 60,000 ریال

شمارگان: 2500

 

«عطر شب‌بوها» آخرین کتاب از مجموعه 25 جلدی قصه فرماندهان است که هریک از فصل‌های هشت‌گانه آن به برهه‌ای از زندگی کوتاه، اما پرماجرای یک فرمانده اختصاص یافته است. «امانت فرمانده کل سپاه» به ماجرای معرفی محمود شهبازی به عنوان فرمانده سپاه استان همدان می‌پردازد. در این فصل، محمود شهبازی همراه با فرمانده سپاه به میان بچه‌های سپاه استان همدان می‌آید تا به عنوان فرمانده جدید معرفی شود.
موضوع فصل دوم کتاب استقبال از بنی‌صدر ملعون است که محمود شهبازی مخالفت خود را با دیدار رئیس جمهور از سپاه همدان با شجاعت اعلام می‌کند و تحسین می‌شود.«باغبان یا فرمانده»، فصل بعدی کتاب است که طی آن خوانندگان با روحیات محمود شهبازی بیشتر آشنا می‌شود؛ روزبه از دوستان قدیمی محمود که در گذشته طرفدار مارکسیست‌ها بوده اکنون پشیمان شده و برای اعلام برائت از گذشته ناخوشایند خود به سراغ دوست قدیمی‌اش، محمود شهبازی آمده است؛ بدون این که از موقعیت و جایگاه جدید او در مقام فرماندهی آگاه باشد. کتاب از فصل بعدی، خوانندگانش را به مناطق عملیاتی می‌برد و با عنوان «تشنه، کنار آب» به حضور قهرمان کتاب در مناطق جنگی می‌پردازد. فصل بعد، فصل سفر به قبله است که طی آن او با دوست دیرینه‌اش، حاج احمد متوسلیان و همچنین حاج ابراهیم همت همسفر می‌شود و ....
راهنمای خرید نسخه دسکتاپ راهنمای خرید نسخه موبایل
1992


بستن