ورود

روی موج باران

نویسنده: بابک نیک طلب
طراح جلد، تصویرگر: محمد مهرابی

روی موج باران مجموعه شعری شامل 18 شعر آیینی در وصف امام رضا (ع) برای برای نوجوانان است که به کوشش بابک نیک طلب در حوزه هنری کودک و نوجوان تهیه شده است.

ناشر سوره مهر

شمارگان 5000

شابک 9786000316907

تعداد صفحات 39

نوبت چاپ چاپ اول

سال چاپ اول 96

قطع کتاب خشتی کوتاه

کتاب های دیگر نویسنده

از کتاب: زیارت روز و شب میان جاده ها صبح و ظهر و شام می شوند عاقبت پس از سه روز جاده ها تمام می شوند *** خسته از تمام راه ها می رسیم عاقبت به کوه دیده می شود ز روی کوه شهر ، شهر ؛ شهر با شکوه *** می پرد در آسمان شهر لک لکی به سوی دورها می پرد به سوی اوج ها می پرد به سوی نورها *** خسته از تمام راه ها در پی نگاه می رویم در سکوت چشم هایمان رو به سوی ماه می رویم     *** می رسیم رو به روی او او نشسته  در میان نور هر طرف نگاه می کنی شوق هست و شادی است و شور     *** دست های ما به سوی او عاشقانه پیش می روند چشم های ما ز دیدنش پر ز اشک شوق می شوند سروده جعفر ابراهیمی

نویسنده

بابک نیک طلب

زندگینامه

نیک‌طلب در 9 تیر 1346 در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته زبان و ادبیات فارسی (کارشناسی) می‌باشد. او کارشناس ادبی وزارت آموزش و پرورش است. در تهران سکونت دارد و با نشریات مختلف همکاری دارد. حوزه هنری تهران، مجلات رشد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شورای شعر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از جمله مؤسسات فرهنگی است که وی با آنها همکاری داشته است. آثار: «پیشواز روشنی»، نشر جوانه 1371، «مجموعه‌های گلبانگ تربیت ویژه سرود شماره 4 تا 10 اداره کل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش» و «پنجره‌های آسمان»، نشر افق 1378. کتاب «پیشواز روشنی» برنده لوح زرین چهارمین جشنواره کتاب سال کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و برنده کتاب سال سروش نوجوان در سال 1373 شده است.

کتاب های مرتبط
گلستان یازدهم

بهناز ضرابی زاده

راز نگین سرخ

کتاب دا

سیده اعظم حسینی

نورالدین پسر ایران

موسی غیور - معصومه سپهری

پایی که جا ماند

سید ناصر حسینی پور

پنهان زیر باران

سید قاسم یاحسینی

لشکر خوبان

ضربت متقابل

دلیل (روایت حماسه شهید چیت سازیان)

حمید حسام